Lista produktów producenta: 

QBRICK SYSTEM

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć coś w sobie ze złotej rączki. Oczywiście nie każdy ma predyspozycje do tego, by wolne wieczory spędzać na majsterkowaniu, lecz powinniśmy umieć zreperować cieknący kran czy wymienić gniazdko. Tak naprawdę prace ręczne mamy zapisane w genach i trzeba tylko sięgnąć pamięcią do czasów kiedy byliśmy małymi chłopcami, by sobie przypomnieć jak przyglądaliśmy się własnemu tacie, gdy wykonywał proste naprawy. Niektórym może w tym momencie zakręcić się łezka w oku na myśl o tych chwilach, ale nie wychodźmy z założenia, że wszystko stracone. Zastanówmy się dobrze czy drzemie w nas choć cząstka potencjału do bycia majster-klepką i spróbujmy własnoręcznie coś wytworzyć. A co jeśli rozbudzone na nowo dziecięce fantazje przerodzą się w hobby? To bardzo dobrze, gdyż nasze kobiety lubią, gdy mają w domu zaradnego faceta, a nie „ciepłe kluchy”. 

Koniecznie sprawdź też naszego bloga: QBRICK SYSTEM CART  QBRICK SYSTEM TECHNIK QBRICK SYSTEM LONGER

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Ruchomy warsztat Qbrick System ONE Profi i Basic najlepsze w swojej klasie?


Majsterkowanie to bardzo kreatywne zajęcie. Mając na wyposażeniu dobrej jakości narzędzia może być ono niepohamowaną niczym pasją. Każdy lubi, gdy efekty jego pracy są widoczne gołym okiem i dlatego własnoręcznie wykonane nawet proste naprawy dają mnóstwo satysfakcji. Niekiedy pewnie zdarza się jednak, że któreś z zadań nie wyjdzie tak jak zakładaliśmy, ale warto mieć motywację i przejawiać zaangażowanie do dalszych działań. Pamiętajmy też, że dobrej jakości przyrządy ułatwiają nasze życie warsztatowe. Trzeba je jednak gdzieś na co dzień chować i przetrzymywać. Dobrym wyborem do tego są Qbrick System One Profi skrzynie narzędziowe. Dzięki nim kolejne projekty będziemy robić w niezwykle komfortowy sposób, gdyż wszystkie potrzebne nam urządzenia będziemy mieć zawsze pod ręką.


Tego typu sprzęt warsztatowy przydaje się w wielu sytuacjach. Posiada on przydatne funkcje, które sprawiają, że produkty te mogą stać się praktyczną skrzynką narzędziową dla elektryka, montera instalacji sanitarnych czy konsumentów indywidualnych zajmujących się wyłącznie pracami konserwacyjnymi we własnym domu. Jakość ich wykonania także nie powinna budzić jakichkolwiek zastrzeżeń, gdyż poszczególne komponenty są zbudowane z bardzo dobrych materiałów.


Czy warto więc zainwestować w skrzynie narzędziowe Qbrick? Na pewno będą one użyteczne, co zresztą potwierdzają internetowe opinie klientów. Czytamy w nich, że podobne produkty tak wysokiej jakości w tak niskiej cenie ciężko znaleźć na rynku. Do tego dochodzi bardzo atrakcyjny wygląd, który przyciąga uwagę potencjalnych użytkowników. Konsumenci też zwracają na wygodę użytkowania tych skrzynek i ich ergonomię, gdyż można w nich schować naprawdę duże elektronarzędzia takie jak szlifierki kątowe czy wiertarki, a obok nich umieścić jeszcze inne przyrządy ręczne. Zadowolenie z tego produktu jest zatem bardzo wysokie, dlatego też warto go mieć u siebie na wyposażeniu i korzystać nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo producent chwali się, że jego wózek narzędziowy to polski produkt, dlatego też można mu zaufać ze względu na sprawdzoną i wysoką gatunkowość. Qbrick jest marką rekomendowaną przez nasz sklep w kategorii skrzynie narzędziowe.


TAGI: skrzynie narzędziowe, zestawy skrzyń modularnych, skrzynie narzędziowe mobilne, kosze, modułowe systemy Qbrick, Qbrick System One Box, Cart, Qbrick System Basic, Qbrick System Profi, Qbrick System Technik,

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
79 649

Promocje

Skrzynki narzędziowe Qbrick System ONE dla profesjonalisty i majsterkowicza

Robót ręcznych jest naprawdę wiele i do ich wykonania potrzebujemy wyspecjalizowanych narzędzi. Niekiedy w naszych rękach niezbędny okazać się może śrubokręt, innym razem młotek, a czasami kombinerki czy zestaw kluczy i bitów. Są to podstawowe przyrządy, które powinny się znaleźć w każdym domu, albowiem bez nich większości prac nie będziemy w stanie wykonać. Posiadanie odpowiednich urządzeń to jedno, ale czy ktoś z nas zastanawiał się gdzie je magazynować? Wrzucanie ich do szuflad wydaje się mało efektywnym rozwiązaniem, tak samo jak trzymanie wszystkiego w różnego rodzaju torbach. Co więc zrobić, by nasze sprzety przechowywać z należytym im szacunkiem? W tej sytuacji pomocną dłoń wysuwa do nas modularny warsztat narzędziowy Qbrick System. Jest to marka, która powstała specjalnie dla profesjonalistów, a także hobbystów ceniących sobie wysoką jakość.

Charakterystycznych cech tych produktów nie sposób zliczyć. Te walizki narzędziowe są niezwykle funkcjonalne i w zależności od modelu posiadają inną pojemność. Co ważne, ich konstrukcja sprawia, że idealnie do siebie pasują, dzięki czemu można je dowolnie integrować zgodnie z aktualnymi potrzebami. Jest to możliwe ze względu na trzypunktowy system łączenia, który wykonano z wytrzymałych poliamidowych komponentów. Tego typu budowa umożliwia transportowanie sprzętów o łącznej masie dochodzącej do 150kg. Trzeba jednak pamiętać, że skrzynki te można użytkować nie tylko w systemie, ale także każdą z osobna. Produkty Qbrick są zatem sprzętem niesamowicie podnoszącym komfort i ergonomię pracy.

Duża czy mała skrzynka na narzędzia linii Qbrick – wybierz sam

Modułowe skrzynki narzędziowe Qbrick System zaprojektowano w niezwykle sprytny i kreatywny sposób. Wykonano je tak, aby wykonywanie codziennych zadań było możliwie jak najbardziej wygodne. Korzystanie z nich niesie za sobą wiele korzyści, gdyż projektanci stanęli na wysokości zadania i stworzyli sprzęt niesamowicie odporny na wszelkiego rodzaju pyły i wilgoć. Dzięki temu można w nich przechowywać najrozmaitsze narzędzia, bez obawy o ich zalanie lub nadmierne zakurzenie. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne, albowiem wszelkie przyrządy są skutecznie chronione przed ewentualną korozją czy szybszym zużywaniem się związanym z warunkami zewnętrznymi.

Oferta tego typu sprzętu jest niezwykle bogata, dlatego też wybór odpowiedniego dla siebie modelu pozostaje sprawą otwartą. Każdy kufer narzędziowy stanowi innowacyjną konstrukcję, co stanowi ich niewątpliwy atut. Inżynierowie podczas projektowania kasetek na narzędzia Qbrick System pomyśleli nieszablonowo, czego efektem są duże, regulowane przegrody wyposażone w oringi. Dzięki temu rozwiązaniu można je dopasować do aktualnych potrzeb bez konieczności ponoszenia inwestycji na dodatkowy osprzęt. Każdy zestaw można jednak urozmaicić, ponieważ zawiera on przemyślane akcesoria dodatkowe, które mają niebagatelny wpływ na wydajność pracy.

Inwestycja w skrzynkę narzędziową QbrickSystem na kółkach dobrą inwestycją?

Dlaczego jeszcze właśnie produkty tej firmy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów? Firma ta wyspecjalizowała się w dostarczaniu na rynek tak zwanych mobilnych warsztatów, które są niezwykle wytrzymałe i pojemne. Wykonano je w taki sposób, by można w nich było przetrzymywać przyrządy o niestandardowej budowie takie jak młoty udarowe czy mieszadła do cementu. Dzięki temu są one gwarancją bezproblemowego użytkowania ich przez bardzo długi czas. Skrzynki narzędziowe Qbrick System to klasa sama w sobie, albowiem są one w stanie wytrzymać nacisk rzędu 120kg. Materiały, z którego je wykonano charakteryzują się bardzo wysokim poziomem odporności zwanym Heavy Duty.

Firma Qbrick w swoim asortymencie posiada różne wersje swoich produktów. Podstawowym z nich stanowi Basic One, który wyposażono w poręczną szczelinę służącą do przycinania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na budowę jego pokrywy, albowiem umożliwia ona utworzenie z niej praktycznego podestu roboczego. Ma ona także inną charakterystyczną cechę jaką są dwa organizery z ruchomymi przegrodami.

Jeśli jednak ktoś poszukuje w pełni funkcjonalnego sprzętu to nie zawiedzie się na marce Qbrick. Wypuściła ona na rynek w pełni profesjonale produkty, które posiadają niezwykle nowoczesny system zbudowany z aluminiowych szyn montażowych umożliwiających zastosowanie klasycznych ścisków stolarskich. Seria Technik, bo o niej mowa, może stać się uderzająco użytecznym stołem roboczym, na którym z łatwością wykonamy czynności związane z przycinaniem, sklejaniem czy przytrzymywaniem.

Transportowanie kilku pojemników tej marki po placu budowy mogłoby być problematyczne. Producent wyszedł jednak naprzeciw potrzeb swoich klientów i swoją ofertę uzupełnił o skrzynki narzędziowe Qbrick System na kółkach. Tego typu sprzęt nie posiada wbudowanego zestawu przewozowego, aczkolwiek można się w niego zaopatrzyć, by bez problemu poruszać się nim po grząskim gruncie, podjazdach i schodach. Czy warto dokonać takiej inwestycji? Na pewno tak, gdyż jest to osprzęt bardzo wytrzymały, który nie boi się forsowania rozmaitych przeszkód terenowych. Koła tego zestawu wykonano z metalu pokrytego gumą. Dodatkowo wyposażono je w hamulec i zamocowano na metalowej osi, przez co są gwarantem doskonałej zwrotności oraz zabezpieczeniem przed niepożądanym ruchem. Ciekawym dodatkiem w tym narzędziu warsztatowym jest teleskopowa rączka mająca za zadanie ułatwić dostęp do wnętrza pojemnika. Asortyment tego producenta nie skończy się na skrzynkach Technik i Basic One, albowiem można w nim znaleźć jeszcze specjalną linię Longer.