Lista produktów producenta: 

METABO

Metabo zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej klasy narzędzi. Urządzenia tego przedsiębiorstwa stosowane są na całym świecie. Sprawdzają się one pod względem efektywności nawet w najcięższych warunkach. W opinii użytkowników są to urządzenia, na których można w pełni polegać i są jednymi z najlepszych. Firma jest obecnie międzynarodową marką, która prezentuje swoje wysokiej jakości produkty w sposób jak najbardziej rzetelny. Jest to obecnie lider rynku w branży urządzeń akumulatorowych. Marka Metabo została niedawno przejęta w pełni przez firmę Hitachi, co otworzyło nowe możliwości dla obu przedsiębiorstw. 

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 177 elementów

Metabo – historia i początki


Firma Metabo powstała w 1923 roku za sprawą Albrechta Schnitzlera, który to zbudował pierwszą wiertarkę ręczną. Na przestrzeni lat marka ta ewoluowała i małymi krokami budowała swoją pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo cały czas prężnie się rozwija i na dzień dzisiejszy zatrudnia około 1900 pracowników. Obecnie firma współpracuje z wieloma spółkami i przedstawicielstwami. Dbają oni o to, aby rozwiązania technologiczne Metabo dotarły do jak największej ilości odbiorców.


Asortyment Marki Metabo


Metabo specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ukośnic, szlifierek kątowych, wiertarko-wkrętarek, wiertarek udarowych oraz młotowiertarek. pilarek i akumulatorów. W ofercie znajdują się także akcesoria służące do konserwacji i utrzymania w czystości nabytych narzędzi. Marka posiada w swoim asortymencie także zestawy narzędzi oraz urządzenia do obróbki drewna, a ich ceny są bardzo konkurencyjne.


Wizją firmy jest utworzenie bezprzewodowego placu budowy. Dotychczas Metabo zajmowało się głównie produkcją narzędzi przewodowych i pneumatycznych. Spółka ta jest liderem na rynku urządzeń akumulatorowych i stara się spełnić rosnące potrzeby profesjonalnych klientów. Ważne jest aby nowe rozwiązania stosowane w urządzeniach były jak najbardziej wydajne. W branży narzędziowej zalicza się tą markę do potentatów. Świadczy o tym ogromna liczba patentów i praw ochronnych. Firma zajmuje się produkcją ergonomicznych i solidnych urządzeń stosowanych w budownictwie, przemyśle i rzemiośle metalowym.


Sieć dilerska Metabo oraz serwis


Metabo posiada również szeroką sieć dystrybucji. Narzędzia tej firmy znajdują się w autoryzowanych sklepach oraz w internecie. Ten globalny koncern jest pewien jakości i trwałości swoich urządzeń. Okres gwarancyjny na nie jest zależny od przeznaczenia urządzenia. Każdy użytkownik kupujący urządzenie objęte programem „3 Years Warranty” ma jednak możliwość uzyskania trzyletniej gwarancji po rejestracji maszyny na stronie internetowej. Dodatkowym atutem tej firmy jest polski serwis. Działa on na zasadzie door to door. Ułatwia to wysyłkę uszkodzonego sprzętu bezpośrednio do serwisu i nie generuje z tego tytułu dodatkowych kosztów. Serwis w ramach programu „One Day Serwis” dla urządzeń objętych 3 letnią gwarancją, działa niezwykle sprawnie oddając naprawione bądź nowe urządzenie nawet już po 1 dniu.

Ukośnice Metabo – znane i cenione zarówno przez stolarzy jak i zwykłych majsterkowiczów

Ukośnice Metabo, zwane też Kapówkami tej marki znane są na całym świecie ze swojej wydajności. Urządzenia te mają szeroką gamę zastosowań. Narzędzia wyposażone w regulację prędkości obrotowej pozwalają nawet na cięcie profili aluminiowych czy tworzyw sztucznych. Często ukośnic szukają także osoby zajmujące się obróbką drewna. Szeroka gama tego typu urządzeń sprawia, że użytkownicy są w pełni usatysfakcjonowanie z posiadania pół stacjonarych pilarek tej marki. Producent zdecydował się na dwa rodzaje zasilania. Wyróżnia się piły ukosowe akumulatorowe oraz zasilane sieciowo. Szczególnie popularnymi urządzeniami z tego segmentu są modele: KGS 254 M oraz KGS 216 M. Modele te wyposażone są już w szczególnie przydatną funkcję posuwu oraz laser, który pozwala na precyzyjne cięcie. Marka Metabo jest liderem sprzedaży ukośnic na europejskiego rynku, dzięki temu zna również potrzeby klientów i stara się je spełnić.

Szlifierki kątowe Metabo - wytrzymałe, trwałe i wydajne narzędzia do użytku profesjonalnego.

Drugą ważną sekcją w asortymencie producenta są szlifierki kątowe Metabo. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą gumówek o średnicy tarczy 125mm oraz 230mm. Urządzenia tej firmy uznaje się za bardzo wytrzymałe, trwałe i wydajne. Szlifierki kątowe tego producenta przeznaczone są do użytku profesjonalnego lecz bardzo chętnie są również wykorzystywane przez hobbystów. Wiele z nich posada akumulator. Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu mają one smukłą budowę, która ułatwia szlifowanie w trudno dostępnych miejscach. Gumówki z napędem silnikowym mają wiele systemów wspomagających pracę. W urządzeniach tej marki stosuje się technologie zapobiegające przenoszeniu drgań ze szlifierki na dłonie i ramiona, zabezpieczenia związane z szybkim zatrzymaniem tarczy oraz wiele innych udogodnień mających na celu ochronę użytkownika.

Młotowiertarki Metabo jedne z najlepszych wg. opinii użytkowników!

Młotowiertarki oraz Młoty udarowe marki Metabo przystosowane są nie tylko do najcięższych zastosowań ale są również uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Jest to najlepszy wybór w przypadku obróbki bardzo twardych materiałów tak jak kamień czy beton. Aluminiowa obudowa tych urządzeń jest bardzo wysokiej jakości i wytrzymuje nawet bardzo duże obciążenia mechaniczne. Te produkty cieszą się również dobrą opinią użytkowników w segmencie SDS-plus. Akumulatorowe młoty Metabo gwarantują maksymalną mobilność i przystępną cenę. Producent posiada w asortymencie również szeroką gamę osprzętu takiego jak wiertła udarowe, dłuta czy koronki frezarskie.

Wiertarki udarowe Metabo – sprawdzony sprzęt na budowę i do domu

Firma Metabo znana jest także ze swoich wiertarek udarowych, zarówno tych sieciowych jak i akumulatorowych. Urządzenia te bardzo dobrze spisują się w pracach wykonywanych w warsztatach czy na budowach. Charakteryzują się maksymalną trwałością oraz niesamowitą ergonomią. Nie bez znaczenia jest również relatywnie niska cena tych urządzeń w stosunku do konkurencyjnych konstrukcji. Przystosowane są do wiercenia w cegłach, kamieniu oraz w drewnie. Bogaty asortyment tego producenta umożliwia znalezienie odpowiedniego sprzętu dla każdego użytkownika. Gama urządzeń tej firmy obejmuje maszyny o mocy od 600W do 1300W. Warto również wspomnieć o nowatorskich rozwiązaniach elektronicznych takich jak system Vario-Tacho-Constamatic (VTC), który umożliwia bezstopniową regulację obrotów. Zadbano także o bezpieczeństwo użytkownika wiertarek. Narzędzia tej firmy posiadają sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic, które ogranicza odrzut w przypadku zablokowania wiertarki.

Akumulatorowe Wiertarko Wkrętarki Metabo – niezastąpione w każdej branży

Istotne dla producenta są także akumulatorowe wiertarko wkrętarki Metabo. Firma posiada bogatą gamę modeli tego typu narzędzi. Ich konstrukcja i zastosowane technologie pozwalają na efektywną pracę niezależnie od sieciowego zasilania na budowie czy w warsztacie. W asortymencie znaleźć można małe i poręczne wkrętarki 10,8V oraz wiertarko-wkrętarki 18V, jedne i drugie z przeznaczeniem do użytku profesjonalnego. Choć te ostatnie cechują się zmniejszoną mobilnością ich moc nierzadko dorównuje urządzeniom zasilanym sieciowo. Pozwalają na ciągłą i wydajną pracę przez długi czas. Warto również wspomnieć o innowacyjnym systemie Metabo Quick, który umożliwia mocowanie wkrętaków bezpośrednio we wrzecionie.

Nasz sklep oferuje wszystkie te narzędzia w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej, gdyż często oferujemy promocje i wyprzedaże sprzętu tego producenta.