Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

METABO

Metabo zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej klasy narzędzi. Urządzenia tego przedsiębiorstwa stosowane są na całym świecie. Sprawdzają się one pod względem efektywności nawet w najcięższych warunkach. W opinii użytkowników są to urządzenia, na których można w pełni polegać i są jednymi z najlepszych. Firma jest obecnie międzynarodową marką, która prezentuje swoje wysokiej jakości produkty w sposób jak najbardziej rzetelny. Jest to obecnie lider rynku w branży urządzeń akumulatorowych. Marka Metabo została niedawno przejęta w pełni przez firmę Hitachi, co otworzyło nowe możliwości dla obu przedsiębiorstw. 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 440 elementów

Metabo – historia i początki


Firma Metabo powstała w 1923 roku za sprawą Albrechta Schnitzlera, który to zbudował pierwszą wiertarkę ręczną. Na przestrzeni lat marka ta ewoluowała i małymi krokami budowała swoją pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo cały czas prężnie się rozwija i na dzień dzisiejszy zatrudnia około 1900 pracowników. Obecnie firma współpracuje z wieloma spółkami i przedstawicielstwami. Dbają oni o to, aby rozwiązania technologiczne Metabo dotarły do jak największej ilości odbiorców.


Asortyment Marki Metabo


Metabo specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ukośnic, szlifierek kątowych, wiertarko-wkrętarek, wiertarek udarowych oraz młotowiertarek. pilarek i akumulatorów. W ofercie znajdują się także akcesoria służące do konserwacji i utrzymania w czystości nabytych narzędzi. Marka posiada w swoim asortymencie także zestawy narzędzi oraz urządzenia do obróbki drewna, a ich ceny są bardzo konkurencyjne.


Wizją firmy jest utworzenie bezprzewodowego placu budowy. Dotychczas Metabo zajmowało się głównie produkcją narzędzi przewodowych i pneumatycznych. Spółka ta jest liderem na rynku urządzeń akumulatorowych i stara się spełnić rosnące potrzeby profesjonalnych klientów. Ważne jest aby nowe rozwiązania stosowane w urządzeniach były jak najbardziej wydajne. W branży narzędziowej zalicza się tą markę do potentatów. Świadczy o tym ogromna liczba patentów i praw ochronnych. Firma zajmuje się produkcją ergonomicznych i solidnych urządzeń stosowanych w budownictwie, przemyśle i rzemiośle metalowym.


Sieć dilerska Metabo oraz serwis


Metabo posiada również szeroką sieć dystrybucji. Narzędzia tej firmy znajdują się w autoryzowanych sklepach oraz w internecie. Ten globalny koncern jest pewien jakości i trwałości swoich urządzeń. Okres gwarancyjny na nie jest zależny od przeznaczenia urządzenia. Każdy użytkownik kupujący urządzenie objęte programem „3 Years Warranty” ma jednak możliwość uzyskania trzyletniej gwarancji po rejestracji maszyny na stronie internetowej. Dodatkowym atutem tej firmy jest polski serwis. Działa on na zasadzie door to door. Ułatwia to wysyłkę uszkodzonego sprzętu bezpośrednio do serwisu i nie generuje z tego tytułu dodatkowych kosztów. Serwis w ramach programu „One Day Serwis” dla urządzeń objętych 3 letnią gwarancją, działa niezwykle sprawnie oddając naprawione bądź nowe urządzenie nawet już po 1 dniu.

OPIS GWARANCJI

Oferowanie przez nas produkty marki METABO są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Elektronarzędzia marki METABO przeznaczone są zarówno do wykorzystania zawodowego (profesjonalnego) jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposóbu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

 • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.
 • 24 miesiące - w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
 • 36 miesięcy - rozszerzona gwarancja producenta, dostępna po dokonaniu bezpłatnej rejestracji narzędzia na stronie producenta w przeciągu 4 tygodni od dnia zakupu. Dotyczy zastosowania zawodowego oraz konsumenckiego.

GWARANCJA PRZEDŁUŻONA - 3 LATA
3latametabo.jpg

Firma Metabo oferuje dodatkową ochronę w postaci wydłużenia standardowej gwarancji do 3 lat.

Usługa jest bezpłatna, jeżeli zarejestrujecie Państwo Wasze nowe elektronarzędzie Metabo w ciągu 4 tygodni od zakupu.

Akumulatory, ładowarki jak i osprzęt również podlegają wydłużonej gwarancji.

Strona na której można dokonać rejestracji narzędzia:https://www.metabo-service.com/
SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - DOOR TO DOOR

Gwarancja jest świadczona w systemie "Door to Door".

Jest to najwygodniejszy sposób realizacji usługi gwarancyjnej na rynku. Polega na odebraniu reklamowanego narzędzia kurierem, bezpośrednio od Państwa i dostarczeniu go do serwisu. Bez żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych, w przypadku uznanej reklamacji. Data odbioru uzgadniania jest w dogodnym dla Państwa terminie bezpośrednio z firmą kurierską. Po wykonanej usłudze naprawy, urządzenie jest odsyłane bezpośrednio w miejsce z którego zostało nadane. Dzięki temu, nie ma potrzeby tracenia czasu na dostarczanie reklamowanego produktu do siedziby sprzedawcy oraz skraca się do minimum czas powrotu narzędzia do Państwa.


Podmiotem świadczącym usługi gwarancyjne jest:

Metabo Polska
ul. Gdyńska 28
73-110 Stargard
Telefon : (91) 579 34 24Przykładowa instrukcja korzystania z gwarancji producenta:

 • Zalecamy wypełnienie, wydrukowanie i dołączenie formularza: https://www.metabo.com/pl/pl/formularz-naprawy/
 • Zapakuj maszynę w sposób umożliwiający jej bezpieczny transport. W przypadku kompresora, koniecznie zabezpiecz go na palecie
 • Dołącz kopię dowodu zakupu urządzenia
 • Dołącz oryginał prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej, wraz z danymi kontaktowymi (adres wysyłki, telefon kontaktowy, mail kontaktowy).
 • Dołącz certyfikat 3-letniej gwarancji XXL (jeżeli dokonano rejestracji maszyny w programie gwarancji 3-letniej).
 • Oddaj reklamowane urządzenie do Autoryzowanego Dealera Metabo w którym zakupiono urządzenie, bądź wyślij je samodzielnie, wg poniższej instrukcji:
 • wygodne zamówienie kuriera po odbiór narzędzia przez internet: należy skorzystać z formularza zamówienia kuriera: https://dhl24.com.pl/serwis/metabo/panel-prosty/serwis/krok1 i postępować według wskazówek wyświetlanych na stronie
 • W przypadku przesyłki o łącznej wadze nie przekraczającej 31 kg (wyłączywszy kompresory): zamów kuriera DHL (nr tel. 42 6345 345), podaj nr identyfikacyjny Metabo (nr 121 92 96) oraz adres wysyłki (Metabo Polska, Gdyńska 28, 73-110 Stargard).
 • W przypadku przesyłki o łącznej wadze przekraczającej 31 kg oraz w przypadku wysyłki kompresora, napisz do Serwisu (serwis@metabo.pl) podając model reklamowanego urządzenia, adres odbioru oraz kontaktowy nr telefonu. Zamówimy dla Ciebie kuriera z firmy Raben
OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.

Gwarancja producenta nie obejmuje w szczególności przypadków:

 • uszkodzeń zgłoszonych po okresie gwarancyjnym
 • urządzeń przerabianych, rozmontowanych, bądź naprawianych przez osoby nieuprawnione
 • uszkodzeń powstałych z winy użytkownika
 • uszkodzeń powstałych w wyniku zastosowania niewłaściwego osprzętu, bądź niewłaściwych komponentów eksploatacyjnych
 • uszkodzeń wynikłych z wpływu otoczenia zewnętrznego, bądź niewłaściwego składowania urządzenia
 • uszkodzeń mechanicznych oraz wynikłych z wpływu ciał obcych
 • uszkodzeń wynikłych z nieprawidłowej eksploatacji i konserwacji urządzenia
 • uszkodzeń wynikłych ze stałego przeciążenia urządzenia
 • uszkodzeń powstałych wskutek eksploatowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem, bądź niezgodnie z jego instrukcją obsługi
 • zużycia eksploatacyjnego elementów o skończonej trwałości
 • uszkodzeń wynikłych z nieprawidłowego doboru urządzenia


Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 4050

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ukośnice Metabo – znane i cenione zarówno przez stolarzy jak i zwykłych majsterkowiczów

Ukośnice Metabo, zwane też Kapówkami tej marki znane są na całym świecie ze swojej wydajności. Urządzenia te mają szeroką gamę zastosowań. Narzędzia wyposażone w regulację prędkości obrotowej pozwalają nawet na cięcie profili aluminiowych czy tworzyw sztucznych. Często ukośnic szukają także osoby zajmujące się obróbką drewna. Szeroka gama tego typu urządzeń sprawia, że użytkownicy są w pełni usatysfakcjonowanie z posiadania pół stacjonarych pilarek tej marki. Producent zdecydował się na dwa rodzaje zasilania. Wyróżnia się piły ukosowe akumulatorowe oraz zasilane sieciowo. Szczególnie popularnymi urządzeniami z tego segmentu są modele: KGS 254 M oraz KGS 216 M. Modele te wyposażone są już w szczególnie przydatną funkcję posuwu oraz laser, który pozwala na precyzyjne cięcie. Marka Metabo jest liderem sprzedaży ukośnic na europejskiego rynku, dzięki temu zna również potrzeby klientów i stara się je spełnić.

Szlifierki kątowe Metabo - wytrzymałe, trwałe i wydajne narzędzia do użytku profesjonalnego.

Drugą ważną sekcją w asortymencie producenta są szlifierki kątowe Metabo. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą gumówek o średnicy tarczy 125mm oraz 230mm. Urządzenia tej firmy uznaje się za bardzo wytrzymałe, trwałe i wydajne. Szlifierki kątowe tego producenta przeznaczone są do użytku profesjonalnego lecz bardzo chętnie są również wykorzystywane przez hobbystów. Wiele z nich posada akumulator. Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu mają one smukłą budowę, która ułatwia szlifowanie w trudno dostępnych miejscach. Gumówki z napędem silnikowym mają wiele systemów wspomagających pracę. W urządzeniach tej marki stosuje się technologie zapobiegające przenoszeniu drgań ze szlifierki na dłonie i ramiona, zabezpieczenia związane z szybkim zatrzymaniem tarczy oraz wiele innych udogodnień mających na celu ochronę użytkownika.

Młotowiertarki Metabo jedne z najlepszych wg. opinii użytkowników!

Młotowiertarki oraz Młoty udarowe marki Metabo przystosowane są nie tylko do najcięższych zastosowań ale są również uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Jest to najlepszy wybór w przypadku obróbki bardzo twardych materiałów tak jak kamień czy beton. Aluminiowa obudowa tych urządzeń jest bardzo wysokiej jakości i wytrzymuje nawet bardzo duże obciążenia mechaniczne. Te produkty cieszą się również dobrą opinią użytkowników w segmencie SDS-plus. Akumulatorowe młoty Metabo gwarantują maksymalną mobilność i przystępną cenę. Producent posiada w asortymencie również szeroką gamę osprzętu takiego jak wiertła udarowe, dłuta czy koronki frezarskie.

Wiertarki udarowe Metabo – sprawdzony sprzęt na budowę i do domu

Firma Metabo znana jest także ze swoich wiertarek udarowych, zarówno tych sieciowych jak i akumulatorowych. Urządzenia te bardzo dobrze spisują się w pracach wykonywanych w warsztatach czy na budowach. Charakteryzują się maksymalną trwałością oraz niesamowitą ergonomią. Nie bez znaczenia jest również relatywnie niska cena tych urządzeń w stosunku do konkurencyjnych konstrukcji. Przystosowane są do wiercenia w cegłach, kamieniu oraz w drewnie. Bogaty asortyment tego producenta umożliwia znalezienie odpowiedniego sprzętu dla każdego użytkownika. Gama urządzeń tej firmy obejmuje maszyny o mocy od 600W do 1300W. Warto również wspomnieć o nowatorskich rozwiązaniach elektronicznych takich jak system Vario-Tacho-Constamatic (VTC), który umożliwia bezstopniową regulację obrotów. Zadbano także o bezpieczeństwo użytkownika wiertarek. Narzędzia tej firmy posiadają sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic, które ogranicza odrzut w przypadku zablokowania wiertarki.

Akumulatorowe Wiertarko Wkrętarki Metabo – niezastąpione w każdej branży

Istotne dla producenta są także akumulatorowe wiertarko wkrętarki Metabo. Firma posiada bogatą gamę modeli tego typu narzędzi. Ich konstrukcja i zastosowane technologie pozwalają na efektywną pracę niezależnie od sieciowego zasilania na budowie czy w warsztacie. W asortymencie znaleźć można małe i poręczne wkrętarki 10,8V oraz wiertarko-wkrętarki 18V, jedne i drugie z przeznaczeniem do użytku profesjonalnego. Choć te ostatnie cechują się zmniejszoną mobilnością ich moc nierzadko dorównuje urządzeniom zasilanym sieciowo. Pozwalają na ciągłą i wydajną pracę przez długi czas. Warto również wspomnieć o innowacyjnym systemie Metabo Quick, który umożliwia mocowanie wkrętaków bezpośrednio we wrzecionie.

Nasz sklep oferuje wszystkie te narzędzia w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej, gdyż często oferujemy promocje i wyprzedaże sprzętu tego producenta.