Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

PERFECTLEVEL

W dzisiejszych czasach dalej aktualne jest stwierdzenie, że prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, posadzić drzewo i postawić dom. Analizę tych wyzwań zacznijmy jednak od tego ostatniego. Każdy chce, by jego budowa przebiegła w bezproblemowy sposób, a wysiłek w nią włożony robił pozytywne wrażenie. Osiągnięcie piorunującego efektu niestety nie stanowi dziecinnej igraszki. Zachowanie precyzji wymaga ogromu cierpliwości i poświęcenia. Prace wymagające dokładności najczęściej zlecamy wyspecjalizowanym firmom, które oferują nam wykonanie wysokiej jakości usługi. Często wierzymy im na słowo honoru i liczymy, że nas nie zawiodą. Szczególne zdolności trzeba posiadać w przypadku układania płytek ceramicznych, albowiem gdy będą już leżeć na ścianach czy podłodze będziemy oglądać je każdego dnia. 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Serwis i gwarancja oznaką jakości Perfectlevel


System gwarancyjny tego producenta wygląda bardzo klasycznie. Jeśli tylko znajdziemy jakąś usterkę należy dany towar dostarczyć na swój koszt do punktu sprzedaży, gdzie podjęte zostaną kolejne kroki. Przy realizacji reklamacji jest jednak ważne, by posiadać przy sobie dowód zakupu i opis zauważonego problemu. Na każdy towar tej firmy przysługuje dwuletnia gwarancja w przypadku zastosowania konsumenckiego oraz roczna ochrona przy zakupie na fakturę.


Korzystanie z systemu poziomowania Perfectlevel i dedykowanych do tego szczypiec niezwykle usprawnia prace glazurnicze. Dzięki niemu bez najmniejszego problemu uda nam się w szybki i prosty sposób ułożyć glazurę czy terakotę niezależnie od tego czy profesjonalnie zajmujemy się branżą budowlaną czy okazjonalnie przeprowadzamy remont we własnym domu. Jeśli zatem zależy nam na dokładności i precyzji powinniśmy zdecydować się na ten niezwykle istotny sprzęt. Z jego pomocą bez najmniejszego wysiłku sprawimy, że nasza łazienka lub kuchnia będzie robić zapierające dech w piersiach wrażenie. Wysoką jakość tego towaru potwierdza szeroka sieć odbiorców, albowiem korzystają z niego glazurnicy w Kanadzie, Francji, Niemczech czy Skandynawii. Czy nie warto zatem zainteresować się tym produktem i ułatwić sobie życie podczas kafelkowania?

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
17 75

Promocje

System poziomowania płytek Perfectlevel podstawowym wyposażeniem glazurnika

Co można zrobić, by glazura i terakota wyglądała zjawiskowo? Przyda się do tego oczywiście system szybkiego poziomowania płytek Perfectlevel. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób poradzimy sobie z wykończeniem nawet najbardziej wymagających powierzchni. Niektórzy mówią, że nie da się połączyć szybkiego tempa pracy z jakością wykonania, lecz korzystając z klinówklipsów tej marki swoje zadanie zrealizujemy niezwykle efektywnie i dokładnie.. Kafelkowanie przy zastosowaniu tych przyrządów niezwykle ułatwia realizację skomplikowanych projektów, gdyż płytki nie przesuwają się podczas ich układania oraz schnięcia kleju. Można je zakupić osobno lub w zestawie, a wybór zależy to tylko od potrzeb użytkownika

Producent tego systemu wyszedł z założenia, że jego produkt powinien być wysokiej jakości i trafiać do jak największej grupy użytkowników. Nic więc dziwnego, że wykonuje się go z bardzo dobrych materiałów. Konstrukcja tego systemu sprawia także, że żadna budowa nie trwa wieki, gdyż dzięki niemu oszczędzamy czas poprzez nawet dwukrotnie szybsze układanie płytek. Dzięki klinom i klipsom do systemu poziomowania Perfectlevel czynności glazurnicze będą o wiele łatwiejsze dla profesjonalistów jak i osób indywidualnych.

Podczas posługiwania się systemem poziomowania płytek Perfectlevel niestraszne będą nam wszelkie nierówności podłoża, albowiem nawet bez użycia poziomicy uda się równo położyć glazurę czy terakotę. Co jeszcze oferuje nam ten system? Jest on niezwykle prosty w montażu, przez co dosłownie każdy będzie umiał się nim posłużyć. Używanie go nie wymaga także korzystania z jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Dzięki prostej konstrukcji można go stosować do układania kafelków na ścianach i podłogach.

Klasyczny, a może profesjonalny system szybkiego poziomowania płytek Perfectlevel?

Na rynku znaleźć możemy dwa warianty tego systemu. Pierwszym z nich jest Perfectlevel Classic, którego klipsy przystosowano dla fug o szerokości co najmniej 1,5mm. Odstępy między płytkami można jednak uzyskać nieco większe korzystając dodatkowo z krzyżyków dystansowych. Konstrukcja tego przyrządu glazurniczego sprawia, że świetnie nadaje się on do współpracy z płytkami o grubości od 8 do 12mm. Do ich stosowania nie potrzebne też są żadne narzędzia, gdyż łatwo je dopasować do siebie, a po skończonej pracy zdemontować.

Producent wyszedł też naprzeciw profesjonalnym glazurnikom. To właśnie dla nich opracował innowacyjne rozwiązanie o nazwie Perfectlevel Pro. Charakteryzuje je cienka podstawa klipsa oraz niezwykle mocny klin. Systemu tego używa się do kafelków o grubości 3-16 mm. W tym przypadku nie musimy martwić się o szerokość fug, gdyż w zestawie znajdują się różnokolorowe klipsy umożliwiające tworzenie przestrzeni między płytkami na poziomie 1, 2 i 3 mm. Teoretycznie użytkowanie tego systemu nie wymaga dodatkowych przyrządów, lecz czasem przydatne okazują się specjalne szczypce.

Jak korzystać z systemu do poziomowania płytek Perfectlevel

Korzystając z tego systemu zapewne często stajemy przed dylematem jak duży zestaw kupić. Można to oczywiście oszacować na podstawie powierzchni, na której będziemy pracować oraz wielkości układanych płytek. Pamiętamy jednak że czym mniejsze kafelki, tym więcej klinów i klipsów wykorzystamy. Producent podaje średnie zużycie produktu na metr kwadratowy i na tej podstawie możemy wyliczyć nasze zapotrzebowanie. Przykładowo: jeśli mamy kafelki o wymiarach 30x30 cm, to w pokoju o powierzchni 10 m2 będziemy potrzebować 420 takich elementów, zaś przy płytkach o boku 80 cm zapotrzebowanie to znacznie spada, gdyż w tym przypadku wykorzystamy 100 klinów i tyle samo klipsów.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, użycie systemu poziomowania płytek Perfectlevel nie wymaga szczególnych umiejętności. Cała procedura montażu opiera się na zaledwie trzech krokach. Pierwszym z nich jest odpowiednie rozprowadzenie kleju i położenie na nim jednego kafelka glazury lub terakoty. Po wykonaniu tej czynności należy wsunąć pod niego po dwa klipsy z każdej strony w taki sposób, by znajdowały się one w odległości od 4 do 8 cm od rogu płytki.

Zrealizowanie tego etapu zobowiązuje nas do podjęcia się następnego. W tym momencie naszym zadaniem jest umieszczenie kolejnej płytki na zaprawie klejowej. Nie może to być jednak wykonane w byle jaki sposób, albowiem układany element należy dosunąć do wcześniej zamontowanych klipsów. Gdy już nam się to uda, przez otwór w klipsie przesuwamy klin w celu wyrównania kafelków względem siebie.

W analogiczny sposób postępujemy przy układaniu wszystkich płytek. Po wykonaniu swojej pracy nie możemy jednak zająć się demontażem systemu, albowiem musimy odczekać kilka godzin na całkowite wyschnięcie kleju, gdyż w innym wypadku nasz wysiłek poszedłby na marne. Gdy zaprawa odpowiednio stwardnieje możemy przystąpić do usuwania klinów i klipsów. Nie jest to szczególnie skomplikowane ponieważ pozbędziemy się ich za pomocą gumowego młotka lub po prostu energicznie w nie kopiąc.