Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

SOPPEC

Każdy specjalista potrzebuje do pracy właściwych przyrządów. Niektóre z nich wykorzystamy jednak tylko w konkretnej branży. Przykładowo, sprzęt geodezyjny jest bardzo wyspecjalizowany i przeznaczony wyłącznie geodetom.farby do znakowania mają natomiast szersze zastosowanie. Korzystają z nich leśnicy, budowlańcy czy drogowcy. Choć tego typu produkt dostarcza na rynek wielu producentów, pozycję jednego z liderów osiągnęła firma Soppec. Powstała ona w 1962 roku i od tamtej pory zajmuje się produkcją wysokiej jakości towaru. Początkowo asortyment tej marki obejmował profesjonalne farby, lakiery oraz produkty do konserwacji drewna. Obecnie jest ona ukierunkowana do tworzenia akcesoriów geodezyjnych takich jak systemy znakowania.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Farba do znakowania drzew Soppec Strong Marker – najtrwalsza w asortymencie


Najpotężniejszą artylerię w ofercie firmy Soppec stanowi właśnie ta farba. Jest ona niezwykle trwała, gdyż na materiale utrzymuje się od 2 do 4 lat. Dzięki niej uda nam się wyznaczyć piesze szlaki, granice działek czy oznaczyć drzewa. Ze względu na odporność na warunki atmosferyczne, spray ten należy stosować przy długotrwałych projektach, gdzie oznaczenie musi być widoczne przez długi czas. Tego typu produkt nie jest fluorescencyjny, lecz zapewnia dobre pokrycie każdej powierzchni.


Sprawdzony asortyment i niskie ceny w SpecNarzedzia.pl


Poszukiwanie dobrych sprayów Soppec powinno rozpocząć się w sklepie geodezyjnym. Teraz nie trzeba go szukać, wystarczy wejść na naszą stronę, by znaleźć interesujący nas produkt. Posiadamy szeroki asortyment farb, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Ich dostępność jest często na wysokim poziomie, dlatego też wysyłki realizujemy najszybciej jak to tylko możliwe. Dodatkowo oferujemy niskie ceny i wysoką jakość obsługi. Dokonując zakupu w pakietach dajemy też możliwość wskazania konkretnych kolorów. Wystarczy, że w wiadomości do sprzedającego zostanie umieszczona konkretna informacja, my weźmiemy ją pod uwagę. Wybierając farby Soppec mamy pewność, że spełnią one nasze oczekiwania.

gwarancjap1224

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
15 219

Promocje

Farba geodezyjna Soppec do znakowania w budownictwie

Oznaczanie cieków wodnych, przebiegu linii elektrycznych w ziemi lub instalacji gazowych to powszechna praktyka. Soppec Track Marker nadaje się do tego idealnie. Tego typu farba w sprayu stanowi podstawowe wyposażenie na placu budowy lub w rękach geodetów. Jest ona fluorescencyjna, przez co dobrze ją widać nawet po zmierzchu oraz w mocno zacienionych miejscach. Jaskrawe barwy są bardzo dobrze widoczne, a na materiale utrzymują się nawet do 3 miesięcy. Spray marker Soppec charakteryzuje się również szerokim zastosowaniem. Można go z powodzeniem użyć na piasku, betonie, trawie czy drewnie. Dzięki temu znacznik możemy zabrać dosłownie wszędzie, niezależnie od tego z jakim materiałem będziemy mieli do czynienia. Z produktów tej marki skorzystamy nawet w skrajnych warunkach. Farba drogowa w aerozolu Soppec pozostaje skuteczna w mrozie rzędu 20 stopni C oraz upale dochodzącym do 50 stopni C. Nawet w tak trudnych okolicznościach pozostaje ona szybkoschnąca. W przypadku tego produktu mamy do czynienia z kilkoma kolorami. W palecie barw znajdziemy niebieski, żółty, pomarańczowy, czerwony i zielony.

Farba fluorescencyjna Soppec do wyznaczania ważnych punktów

Wykonywanie pomiarów odbywa się na każdym placu budowy. Wykonawca musi wiedzieć, w którym miejscu ma rozpocząć wykopy, gdzie występuje potencjalne niebezpieczeństwo, bądź jaki obszar jest do jego dyspozycji. Spray Soppec Fluo to bardziej zaawansowana farba od jego poprzedniczki. Charakteryzuje się ona większą trwałością, utrzymuje się na materiale nawet rok. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można ją stosować na mokrych nawierzchniach i różnych materiałach. Produkt tego typu posiada atest higieniczny PZH, co świadczy o tym, że jest on nieszkodliwy dla użytkowników i środowiska. Opakowanie farby Soppec Fluo Marker skonstruowano w taki sposób, by wykorzystać całą mieszankę, a przy okazji zapobiec przypadkowemu zabrudzeniu się. Produkt ten można rozpylać jedynie w dół, co przekłada się na jego użyteczność, gdyż w tej pozycji najczęściej z niego korzystamy. Ze względu na swój szeroki wachlarz zastosowań, farby Soppec są nieocenione przy realizacji większości prac budowlanych.

Forest marker – znacznik do drzew w aerozolu Soppec

Produkt tego typu znajduje zastosowanie w rękach leśników i osób zajmujących się zielenią miejską. Przy użyciu farby do znakowania Soppec z łatwością zakreślimy chore drzewa lub podlegające wycince. Emulsja dobrze przylega do każdego drewna, dlatego też jest dobrze widoczna nawet z dużej odległości. Dzięki szybkiemu wysychaniu nie musimy się martwić o jej rozmazanie lub „spłynięcie” po pionowej powierzchni. Farba do oznaczania drzew Soppec poprzez swoją konsystencję daje się równomiernie rozprowadzać, przez co jest bardziej wydajna. Produkt ten występuje w dwóch formach: fluorescencyjnej (żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, zielony, niebieski) oraz non-fluo (czerwony, niebieski, biały, czarny).