Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

AIRPRESS

Airpress działa na rynku od 1938 roku. Przez ten czas firma zdobyła zaufanie wielu klientów w Polsce i za granicą. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją różnego rodzaju urządzeń pneumatycznych. Najwyższe standardy jakości i obsługi stawiają Airpress w roli lidera rynku pneumatycznego na całym kontynencie.

Gama produktów Airpress jest bardzo zróżnicowana. W swojej ofercie posiada kompresory, pistolety lakiernicze, narzędzia i instalacje pneumatyczne, wiertarki kolumnowe czy mikrofiltry. Znaleźć tam można także narzędzia ręczne czy wyposażenie warsztatów. Asortyment tego producenta jest też niezwykle bogaty w akcesoria. Dostępne są m.in. szybkozłącza i wtyki. Klienci mogą się zapoznać z dokładną ofertą producenta poprzez dedykowane i aktualne katalogi dostępne na oficjalnej witrynie.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 232 elementów

Marka Airpress, czyli co znajdziesz w ofercie sklepu internetowego SpecNarzedzia.pl


W sklepie SpecNarzedzia.pl posiadamy wiele narzędzi marki Airpress, gdyż jesteśmy jej autoryzowanym dilerem. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony w poszukiwaniu promocji i wyprzedaży sprzętów tej marki.


Wszelkie produkty tej firmy pochodzą z polskiej sieci dystrybucji. W razie jakichkolwiek problemów użytkownik może zadzwonić na infolinię lub skontaktować się bezpośrednio z producentem za pomocą formularza na oficjalnej stronie internetowej. Support porozumiewa się w wielu językach, co jest pomocne przy komunikacji nawet z innych krajów. Airpress w przypadku reklamacji stosuje gwarancję door to door. Przyznawana jest ona na 12 miesięcy w przypadku zawodowego zastosowania narzędzi lub na 24 miesiące w przypadku zakupu konsumenckiego. Tego typu gwarancja nie generuje dodatkowych kosztów i skraca czas na dostarczenie produktu do producenta.

OPIS GWARANCJI

Oferowanie przez nas produkty marki AIRPRESS, są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Elektronarzędzia marki AIRPRESS przeznaczone są zarówno do wykorzystania zawodowego (profesjonalnego) jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposóbu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

  • 24 miesiące - w przypadku zakupu konsumenckiego i zawodowego kompresorów ze zbiornikiem niebieskim
  • 36 miesięcy - w przypadku zakupu konsumenckiego i zawodowego kompresorów ze zbiornikiem szarym
SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - DOOR TO DOOR / NAPRAWA U KLIENTA

Gwarancja jest świadczona w systemie "Door to Door" w przypadku urządzeń ze zbiornikiem do 150L.

Jest to najwygodniejszy sposób realizacji usługi gwarancyjnej na rynku. Polega na odebraniu reklamowanego narzędzia kurierem, bezpośrednio od Państwa i dostarczeniu go do serwisu. Bez żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych w przypadku uznanej reklamacji. Data odbioru uzgadniania jest w dogodnym dla Państwa terminie bezpośrednio z firmą kurierską. Po wykonanej usłudze naprawy, urządzenie jest odsyłane bezpośrednio w miejsce z którego zostało nadane. Dzięki temu, nie ma potrzeby tracenia czasu na dostarczanie reklamowanego produktu do siedziby sprzedawcy oraz skraca się do minimum czas powrotu narzędzia do Państwa.


Gwarancja jest świadczona na miejscu u Klienta w przypadku urządzeń ze zbiornikiem powyżej 150L.


Podmiotem świadczącym usługi gwarancyjne jest:

AIRPRESS POLSKA
ul. Rynkowa 156
62-081 Przeźmierowo
Telefon : 61 652 57 00


Naprawę gwarancyjną należy zgłosić w serwisie firmy AIRPRESS

Można to zrobić telefonicznie pod numerem telefonu 61 652 57 00 lub poprzez stronę:https://airpress.pl/Serwis

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.

Gwarancja producenta nie obejmuje w szczególności przypadków:

  • Nie przestrzegano zaleceń zawartych w instrukcji obsługi
  • Maszyna / urządzenie zostało zmodyfikowane w taki sposób, że nie funkcjonuje dłużej prawidłowo, nawet wówczas gdy uszkodzone części zostaną zastąpione właściwymi elementami
  • Uszkodzenie powstało na skutek działania mrozu, upadku lub upuszczenia urządzenia, uderzenia (widoczne uszkodzenie mechaniczne), nieautoryzowanego demontażu, niewłaściwego podłączenia do sieci elektrycznej itp.
  • Uszkodzenie powstało na skutek korzystania z przedłużaczy, o przekroju przewodu mniejszym niż 2,5mm.


Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
3 46524

Promocje

Kompresory Airpress do warsztatu i domowego zastosowania

Sprężarki Airpress to uznana marka na rynku narzędziowym. Z urządzeń tego producenta korzystają profesjonaliści na całym świecie. W ofercie można znaleźć kompresory tłokowe, wyciszane oraz śrubowe. W opinii klientów są one bardzo wydajne i wysokiej klasy. Urządzenia tej firmy na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie jak u konkurencji, jednak rodzaj materiałów użytych do produkcji jest nieporównywalnie lepszy. Najnowszej technologii produkty Airpress pochodzą z serii K i przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Ich wolnoobrotowy tryb pracy i maksymalne ciśnienie 14 bar znajduje świetne zastosowanie z zakładach, gdzie liczy się głównie precyzja. Urządzenia te są bardzo wydaje, a zastosowane systemy chłodzenia pozwalają na pracę w cyklu 24-godzinnym. Dla mniej wymagających klientów posiadamy w sprzedaży także kompresory o nieco słabszych parametrach. Są one jednak również bardzo produktywne. Zastosowano w nich bowiem podzespoły z dobrych gatunkowo materiałów, które są gwarantem bezawaryjnego użytkowania w długim czasie. Każdy posiadacz urządzeń Airpress na pewno będzie z nich usatysfakcjonowany.

Pistolety lakiernicze Airpress to synonim wysokiej jakości połączonej z atrakcyjną ceną. Urządzenia tej marki charakteryzują się dużą precyzją w nanoszeniu lakieru, która przekłada się na tworzenie równomiernej powłoki. Świetnie spisują się one też w pracach wykończeniowych. Narzędzia tego producenta mogą pracować z mniej wydajnymi sprężarkami, gdyż ich budowa pozwala na dostarczenie mniejszej ilości powietrza do wykonania tej samej pracy.

Istotną pozycją w asortymencie Airpress są narzędzia pneumatyczne. W dziale tym znajdą Państwo klucze udarowe, szlifierki kątowe, gwoździarki, zszywarki czy wiertarki. Wszystkie te urządzenia produkowane są na bazie optymalnie dobranych komponentów i najlepszych materiałów Są one poddawane stałej kontroli podczas procesu produkcji. Każdy z elementów tworzących dane narzędzie jest zaprojektowany w taki sposób, by spełnić oczekiwania każdego użytkownika. Bardzo dobre podzespoły i nowatorskie rozwiązania zapewniają dużą efektywność. Zadbano też o komfort operatora podczas pracy. W tym celu zredukowano masę i rozmiar urządzeń. Producent zatroszczył się również o jego bezpieczeństwo. Towary dostarczane na rynek spełniają wszelkie europejskie normy dotyczące poziomu wibracji i hałasu.

Wiertarki kolumnowe Airpress - sprzęt dla profesjonalistów

Ważną część gamy produktów Airpress stanowią wiertarki kolumnowe. Do ich niewątpliwych zalet zaliczyć można stalowy odlew stołu roboczego i podstawy. Narzędzia tego typu wyposażono w włącznik zabezpieczeniowy wewnątrz skrzyni przełożeń pasowych. Możliwa jest też regulacja wysokości stołu. Pracę wspomaga laserowy wskaźnik, dzięki któremu narzędzie jest bardziej precyzyjne. Dodatkowo można je ustawić na konkretną głębokość wiercenia, a także poddać regulacji pochylenie stołu. Narzędzie jest łatwe w obsłudze i bardzo bezpieczne dla operatora. Plastikowa osłona wiertła chroni bowiem użytkownika przed ewentualnym wypadkiem.

W ofercie tego producenta znaleźć można mikrofiltry. Filtrowanie to proces dbający o czystość sprężanego powietrza. Pozwala to wysterylizować powietrze z powodującego korozję osadu. Filtry polecane są głównie w lakiernictwie. Stosowanie ich pozwoli dokładnie pomalować wcześniej przygotowaną powierzchnię. Dzięki tym akcesoriom użytkownicy będą mieli pewność, że do lakieru nie dostanie się woda, olej czy inne cząstki stałe wpływające na jego jakość.

Szybkozłącza pneumatyczne i akcesoria w ofercie Airpress

Bardzo dobrym wykonaniem charakteryzują się szybkozłącza i wtyki Airpress. Rozwiązania technologiczne użyte w ich budowie są opatentowane i zapewniają wybitną trwałość. Stal nierdzewna, z której są wyprodukowane zapobiegają korozji. Wewnętrzna konstrukcja przyrządu jest aerodynamiczna, co przekłada się na ograniczenie przepływu powietrza i maksymalną przepustowość. Zastosowane rozwiązania techniczne i materiałowe zapewniają zdecydowanie większą solidność w porównaniu do złączek mosiężnych. Stosowanie modułów, które są gwarancją szczelności całego systemu pozwala realnie zaoszczędzić, gdyż w ten sposób oszczędza się energię elektryczną.

Airpress w swojej gamie produktów posiada nie tylko narzędzia, ale i wyposażenie warsztatów. W ofercie producenta znajdują się wózki narzędziowe, zwane inaczej warsztatowymi. Są one bardzo wytrzymałe, a ich wzmocniona stalowym blatem konstrukcja może służyć jako stół roboczy. Posiadają one także kółka, co ułatwia ich przemieszczanie. Tego typu „mebel” posiada centralny zamek, a każda z szuflad wyposażona jest w prowadnice kulowe i oddzielną blokadę. Produkty te są odporne na zbrudzenia i trwałe w eksploatacji.