Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

NAC

New American Concept na polskim rynku działa od 1991 roku. Firma ta zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją średniej i wysokiej klasy sprzętu ogrodniczego. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się marek w Europie. NAC w ofercie posiada nie tylko własne produkty. Można w niej znaleźć także sprzęty i urządzenia innych producentów, takich jak: Murray, Canadiana, Sandri Garden czy Ursus. Produkty firmy NAC cieszą się dobrą opinią wśród klientów oraz wysokim wskaźnikiem relacji jakości do ceny. Firma NAC posiada w sprzedaży głównie kosiarki spalinowe i elektryczne, podkaszarki elektryczne, kosy spalinowe, pilarki, wertykulatory i aeratory czy glebogryzarki. W asortymencie znaleźć można również szerokie spektrum akcesoriów niezbędnych do konserwacji urządzeń. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo rozbudowało swój asortyment o wysokiej klasy elektronarzędzia.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 107 elementów

NAC - współpraca i osiągnięcia


Nieodłącznym partnerem NAC jest firma Ursus kojarzona głównie z maszynami rolniczymi. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo to wprowadziło nowy profil działalności – produkcję narzędzi ogrodniczych. Nasz sklep posiada w sprzedaży spalinowe kosy, podkaszarki i inne urządzenia sygnowane logiem tego producenta.


Od wielu lat amerykański producent otrzymuje prestiżowe nagrody. NAC posiada na swoim koncie wyróżnienia od tak renomowanych pism jak Forbes, Puls Biznesu czy Biznes Ogrodniczy. Uznanie w tak cenionych magazynach świadczy tylko o tym, że New American Concept to przedsiębiorstwo godne zaufania i atrakcyjne dla klientów, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego.


NAC wyróżnienia

Marka NAC znana jest na całym świecie. Działania marketingowe tego przedsiębiorstwa nie ograniczają się do minimum. Firma chwali się swoim zespołem i uczestnictwem w rajdach samochodowych. Sukcesy NAC Rally Team znane są fanom motoryzacji. Jak widać spółka posiada nie tylko wysoką jakość w branży narzędzi ogrodniczych, ale także we współzawodnictwie sportowym.


Nac Really Team

Gwarancja i sieć serwisowa firmy NAC


Istotną zaletą koncernu NAC jest polska sieć serwisowa. Na chwilę obecną istnieje ponad 100 lokalizacji autoryzowanych punktów serwisowych w całym kraju, a ich dokładne położenie można sprawdzić na stronie producenta. Gwarancja świadczona jest poprzez Autoryzowane punkty Serwisowe. W przypadku braku takiego punktu w mieście klienta, stosuje się metodę door to door, która ułatwia wysyłkę wadliwego towaru do producenta. Wszystkie urządzenia NAC objęte są dwuletnią gwarancją w przypadku zakupu konsumenckiego i roczną w przypadku użytkowania profesjonalnego. Dodatkowo uruchomiona została Infolinia, na której użytkownicy mogą zgłosić problemy związane ze sprzętem.

OPIS GWARANCJI

Oferowanie przez nas produkty marki NAC - New American Concept, są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji.

Narzędzia marki NAC - New American Concept przeznaczone są do wykorzystania zawodowego jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposóbu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

  • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.
  • 24 miesiące - w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.

SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - DOOR TO DOOR / AUTORYZOWANE PUNKTY SERWISOWE

Gwarancja jest świadczona za pośrednictwem sieci Autoryzowanych Punktów Serwisowych, a w przypadku braku takiego punktu w miejscowości Klienta w systemie "Door to Door".

Gwarancja świadczona w systemie "Door to Door".

Jest to najwygodniejszy sposób realizacji usługi gwarancyjnej na rynku. Polega na odebraniu reklamowanego narzędzia kurierem, bezpośrednio od Państwa i dostarczeniu go do serwisu. Bez żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych, w przypadku uznanej reklamacji. Data odbioru uzgadniania jest w dogodnym dla Państwa terminie bezpośrednio z firmą kurierską. Po wykonanej usłudze naprawy, urządzenie jest odsyłane bezpośrednio w miejsce z którego zostało nadane. Dzięki temu, nie ma potrzeby tracenia czasu na dostarczanie reklamowanego produktu do siedziby sprzedawcy oraz skraca się do minimum czas powrotu narzędzia do Państwa.

Podmiotem świadczącym usługi gwarancyjne jest:

Centrum Serwisowe
ul. Strobów 2E
96-100 Skierniewice
Telefon : 46 819 35 29


W przypadku stwierdzenia uszkodzenia narzędzia należy bezwłocznie zaprzestać jego użytkowania i dostarczyć je do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego.

Listę punktów serwisowych można znaleźć na stronie: http://nac.com.pl/services/polska

W przypadku braku punktu serwisowego w Państwa miejscowości należy skontaktować się telefonicznie z infolinią serwisową pod numerem 801 044 450, w celu zlecania odbioru uszkodzonego narzędzia przez firmę kurierską.

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.


Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
69 1999

Promocje

Trawnik wizytówką Twojego ogródka z kosiarkami NAC

Kosiarki NAC wyposażone są w większości w niezawodne silniki Briggs and Stratton. Amerykańska firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości napędów. Motory tego producenta świetnie komponują się z urządzeniami NAC, co przekłada się na ich długoletnią współpracę. Obok sprawdzonych silników B&S montuje się także silniki Subaru, które znane są ze swojej bezawaryjności. Pozwalają one na szybką i wydajną pracę ze względu na swoją moc. Firma nie poprzestaje wyłącznie na stosowaniu cudzych technologii. Chcąc się rozwijać, producent opracował również własne rozwiązania związane z napędem kosiarek do trawy. Urządzenia tej firmy są bardzo zróżnicowane. Ich gama obejmuje m. in kosiarki samojezdne i bez napędu. Bardziej komfortową pracę zapewnia pierwszy typ kosiarek. Wprowadzenie ich w ruch nie wymaga od operatora żadnej siły, a jedynym jego zadaniem jest zmiana kierunku jazdy urządzenia. Tego typu sprzęt sprawdza się także podczas robót na nierównym terenie. Maszyny wymagające siły ludzkiej też posiadają swoje zalety. Są one lżejsze i łatwiej jest nimi zawracać. Dodatkowo często mają one mniejsze gabaryty co pozwala dotrzeć do mniej dostępnych miejsc. Producent w swojej ofercie posiada także kosiarki elektryczne i spalinowe. NAC wyszedł naprzeciw potencjalnym klientom i parametry swoich towarów mocno zróżnicował. Każdy znajdzie odpowiedni sprzęt niezależnie od tego jakiej szerokości czy wysokości cięcia oczekuje. Sprzęt tej spółki wykonany jest bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów. Dzięki niemu możliwa jest pielęgnacja i utrzymanie porządku wokół posesji przez cały rok.

Gdzie kosiarka nie może, tam potrzebna jest podkaszarka NAC

Ważną część palety produktów stanowią podkaszarki elektryczne i kosy spalinowe NAC. Charakteryzują się one dużą wydajnością i efektywnością. Są one niezbędne w wykonywaniu prac pielęgnacyjnych. Korzystanie z nich uznaje się za wygodne i praktyczne. Ich przeznaczenie jest bardzo szerokie, gdyż świetnie sprawdzają się nawet w dużych ogrodach. Tego typu urządzenie to dobre uzupełnienie dla tradycyjnej kosiarki. Niewielkie gabaryty jej głowicy docierają tam, gdzie inne urządzenia zawodzą. Wraz w kosą elektryczną każdy trawnik stanie się wizytówką domu. Maszyny produkowane przez NAC posiadają uchwyt typu V. Zapewnia on większą ergonomię i wygodę podczas koszenia. Większość z urządzeń tej firmy ma dużą moc, co sprawia, że radzą sobie nawet z największymi zaroślami i chwastami. Producent tworząc swoje urządzenia zadbał też o możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa operatora.

Zostań domowym drwalem z piłami łańcuchowymi NAC

Istotnym produktem w asortymencie są piły łańcuchowe NAC. Firma prowadzi sprzedaż zarówno pilarek spalinowych jak i elektrycznych. Urządzenia te są lekkie i proste w użytkowaniu, a ich budowa pozwala na wykonywanie nawet bardziej wymagających prac. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie porządku na działce czy wokół domu. Z ich udziałem przygotowanie drewna na zimę nie będzie problemem. Wszystkie modele w ofercie spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Większość z nich jest także wyposażona w system antywibracyjny, który zapewnia komfort pracy i dba o zdrowie użytkownika. Nadmierne narażenie na wstrząsy jest niebezpieczne i może mieć skutki uboczne. Urządzenia tej firmy zbudowane są z lekkich tworzyw sztucznych, które są jednocześnie bardzo mocne i wytrzymałe. Dzięki temu mogą być one używane w trudnych warunkach. Jeśli ktoś poszukuje odpowiedniego sprzętu do prac w swoim gospodarstwie domowym, NAC jest świetną odpowiedzią na pytanie jaką piłę łańcuchową kupić.

Wertykulatory i aeratory NAC – zadbaj o kondycję swojego trawnika!

NAC słynie także ze swoich wertykulaorów. Urządzenia te służą do pielęgnacji i napowietrzania trawnika. Ich zadaniem jest usuwanie mchu i filcu z murawy. Są to rzeczy niezwykle uciążliwe, gdyż hamują wzrost trawy, a nawet powodują różne jej choroby. Tego typu sprzęt podnosi jakość gleby i pobudza korzenie roślin do wzrostu. Producent posiada w sprzedaży te urządzenia w wersji elektrycznej i spalinowej. Są one bardzo skuteczne i intuicyjne w obsłudze. Składa się na to niewielka masa oraz zastosowanie elementów podnoszących ergonomię i wygodę pracy. Tego typu maszyny świetnie sprawdzają się w małych i średnich ogrodach. Urządzenia te charakteryzują się także niskim poziomem hałasu, co przekłada komfort ich użytkowania. Bardzo podobnym urządzeniem do wertukulatora jest aerator. Zasada działania tego urządzenia jest podobna. NAC także posiada je w sprzedaży. Celem tych maszyn jest napowietrzenie i rozdrobnienie mocno zbitej gleby. Procesy te powodują szybszą regenerację ziemi i zwiększają jej odporność na deptanie. Urządzenia tego typu także są bardzo efektywne i bardzo proste w eksploatacji.

Piękny i równy trawnik? Nic prostszego z glebogryzarką NAC!

Dużym zainteresowaniem cieszą się glebogryzarki NAC. Firma produkuje urządzenia z napędem elektrycznym oraz spalinowym. Narzędzia te są proste i bezpieczne w obsłudze. Wyposaża się je w przydatne funkcje, które przydają się w szerokim zakresie. W celu poprawy jakości gleby czasem trzeba ją spulchnić. Jest to niezbędny proces dla prawidłowego rozwoju roślin. Urządzenia tego typu mogą służyć także do równania dużych powierzchni. Ich główną zaletą jest trwała konstrukcja, odporna na uderzenia kamieniami. Narzędzia te są także bardzo lekkie w stosunku do zastosowanego silnika. Przekłada się to na dobry stosunek mocy do masy, co czyni urządzenie bardzo wydajnym. Produkty firmy NAC są bardzo zaawansowane technologicznie. Za pomocą wymiennych akcesoriów można z ich pomocą z łatwością wykopać ziemniaki czy przeprowadzić wertykulację. Urządzenia tej firmy to dobry wybór dla osób, które zastanawiają się jaka glebogryzarka dla działkowca będzie najlepsza.

W naszym sklepie posiadamy bogaty asortyment tego producenta. Często organizujemy na nie promocje oraz wyprzedaże. Klienci są zadowoleni z jakości tych produktów i często pytają o ich dostępność. Słuchamy sugestii naszych kontrahentów i ofertę dostosowujemy na podstawie analizy ich oczekiwań.