Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

NAC

New American Concept na polskim rynku działa od 1991 roku. Firma ta zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją średniej i wysokiej klasy sprzętu ogrodniczego. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się marek w Europie. NAC w ofercie posiada nie tylko własne produkty. Można w niej znaleźć także sprzęty i urządzenia innych producentów, takich jak: Murray, Canadiana, Sandri Garden czy Ursus. Produkty firmy NAC cieszą się dobrą opinią wśród klientów oraz wysokim wskaźnikiem relacji jakości do ceny. Firma NAC posiada w sprzedaży głównie kosiarki spalinowe i elektryczne, podkaszarki elektryczne, kosy spalinowe, pilarki, wertykulatory i aeratory czy glebogryzarki. W asortymencie znaleźć można również szerokie spektrum akcesoriów niezbędnych do konserwacji urządzeń. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo rozbudowało swój asortyment o wysokiej klasy elektronarzędzia.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

NAC - współpraca i osiągnięcia


Nieodłącznym partnerem NAC jest firma Ursus kojarzona głównie z maszynami rolniczymi. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo to wprowadziło nowy profil działalności – produkcję narzędzi ogrodniczych. Nasz sklep posiada w sprzedaży spalinowe kosy, podkaszarki i inne urządzenia sygnowane logiem tego producenta.


Od wielu lat amerykański producent otrzymuje prestiżowe nagrody. NAC posiada na swoim koncie wyróżnienia od tak renomowanych pism jak Forbes, Puls Biznesu czy Biznes Ogrodniczy. Uznanie w tak cenionych magazynach świadczy tylko o tym, że New American Concept to przedsiębiorstwo godne zaufania i atrakcyjne dla klientów, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego.


NAC wyróżnienia

Marka NAC znana jest na całym świecie. Działania marketingowe tego przedsiębiorstwa nie ograniczają się do minimum. Firma chwali się swoim zespołem i uczestnictwem w rajdach samochodowych. Sukcesy NAC Rally Team znane są fanom motoryzacji. Jak widać spółka posiada nie tylko wysoką jakość w branży narzędzi ogrodniczych, ale także we współzawodnictwie sportowym.


Nac Really Team

Gwarancja i sieć serwisowa firmy NAC


Istotną zaletą koncernu NAC jest polska sieć serwisowa. Na chwilę obecną istnieje ponad 100 lokalizacji autoryzowanych punktów serwisowych w całym kraju, a ich dokładne położenie można sprawdzić na stronie producenta. Gwarancja świadczona jest poprzez Autoryzowane punkty Serwisowe. W przypadku braku takiego punktu w mieście klienta, stosuje się metodę door to door, która ułatwia wysyłkę wadliwego towaru do producenta. Wszystkie urządzenia NAC objęte są dwuletnią gwarancją w przypadku zakupu konsumenckiego i roczną w przypadku użytkowania profesjonalnego. Dodatkowo uruchomiona została Infolinia, na której użytkownicy mogą zgłosić problemy związane ze sprzętem.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
758 1047

Promocje