Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

OLEO-MAC

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
OPIS GWARANCJI

Oferowanie przez nas produkty marki OLEO-MAC, są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji.

Narzędzia marki OLEO-MAC przeznaczone są do wykorzystania zawodowego jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposóbu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

Pilarki łańcuchowe Oleo-Mac, kosy Oleo-Mac, kosiarki Oleo-Mac:
  • 36 miesiące - w przypadku zastosowania konsumenckiego.
  • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.
Pozostałe urządzenia:
  • 24 miesiące - w przypadku zastosowania konsumenckiego.
  • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.

Silniki spalinowe innych marek (Briggs & Stratton, HONDA, KAWASAKI, SUBARU itp.) oraz przekładnie hydrostatyczne są objęte odrębną gwarancją producenta. Szczegóły dotyczące warunków gwarancji zawierają odrębne instrukcje obsługi wymienionych podzespołów.

Uwaga! Przed uruchomieniem urządzenia należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, a w szczególności z zasadami bezpieczeństwa i eksploatacji urządzenia.

Urządzenie napędzane silnikiem czterosuwowym – przed uruchomieniem napełnić miskę olejową silnika olejem przeznaczonym do silników czterosuwowych SAE30. Stosować olej zgonie z instrukcją silnika.


Urządzenia z silnikiem dwusuwowym – przed uruchomieniem napełnić zbiornik paliwa mieszanką przygotowaną zgodnie z instrukcją obsługi silnika. Stosować olej przeznaczony do silników dwusuwowych polecany przez instrukcję obsługi.


SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - AUTORYZOWANE PUNKTY SERWISOWE

Gwarancja jest świadczona za pośrednictwem sieci Autoryzowanych Punktów Serwisowych

Podmiotem świadczącym usługi gwarancyjne jest:

Victus-Emak Sp. z o.o.
ul. Karpia 37
61-619 Poznań
tel.: +48 61 823 83 69

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia narzędzia należy bezwłocznie zaprzestać jego użytkowania i dostarczyć je do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego.

Listę punktów serwisowych można znaleźć na stronie: http://www.oleomac.pl/Sezione.jsp?idSezione=559&idSezioneRif=438&titolo=Adresy%20punkt%C3%B2w%20sprzeda%C5%BCy

W przypadku braku punktu serwisowego w Państwa miejscowości należy skontaktować się telefonicznie z infolinią serwisową pod numerem +48 61 823 83 69

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.


Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Warunkiem zachowania 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch, płatnych przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym - przed upływem 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
886 2285

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.