Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Modułowe skrzynki narzędziowe Staco wyposażeniem warsztatu

Modułowe skrzynki narzędziowe Staco wyposażeniem warsztatu

Porządek w miejscu pracy przekłada się na wygodę i łatwość wykonywania zadań. Utrzymanie porządku w warsztacie nie jest jednak łatwe. Do wykonania jednej czynności często potrzebujemy wielu narzędzi. Przechowywanie ich niekiedy bywa trudne. Miejsca zawsze jest zbyt mało, więc jak szukać ratunku? W takich przypadkach pomocną dłoń wysuwają do nas mobilne warsztaty modułowe. Ostatnio w naszej ofercie pojawił się zupełnie nowy zestaw skrzynek narzędziowych firmy Staco, która na polskim rynku zaczyna zdobywać popularność. Duńska marka w swojej ofercie posiada narzędzia do użytku amatorskiego oraz profesjonalnego.

Skrzynka narzędziowa na kółkach Staco – nowość w ofercie

Modularny warsztat narzędziowy Staco posiada konstrukcję zbliżoną do wcześniej znanych rozwiązań. Podobną budowę swoich produktów prezentowały takie marki jak Milwaukee czy Qbrick System. Co zatem wyróżnia skrzynki tej firmy? Ich jakość w porównaniu do ceny może się podobać. Wykonano je z trwałego tworzywa, które powinno zadowolić niejednego użytkownika. Stalowe zatrzaski są bardzo trwałe, tak samo jak płyta strukturalna, z której wykonano walizki. Projektanci pomyśleli nie tylko o tym. Posiadając drogie narzędzia warto przechowywać je w bezpiecznym miejscu, a takim jest wnętrze kufra narzędziowego Staco, gdyż każdy z nich posiada pokrywę z możliwością zamknięcia na kłódkę.

System modułowych walizek narzędziowych Staco składa się z trzech osobnych elementów. Połączenie ich nie stanowi jednak problemu, gdyż dzięki bocznym zatrzaskom z łatwością je scalimy. Każda ze skrzyń została wyposażona w antypoślizgowy uchwyt oraz uszczelkę pod wiekiem, co chroni narzędzia wewnątrz przed wpływem wilgoci i poprawia trzymanie.

Co wchodzi w skład profesjonalnych skrzynek narzędziowych Staco?

Zestaw zawiera:

1. Moduł 52,8 x 37,1 x 17,9 cm

  • Wewnątrz 6 szt. pojemników z pokrywami do przechowywania drobnych elementów
  • 6 szt przekładek (2 długie + 4 krótkie)

2. Moduł 52,8 x 37,1 x 39,9 cm

  • 2 szuflady z zamknięciem na prowadnicach z łożyskami (300 x 35 mm)
  • 12 szt. przekładek ( 4 długie i 8 krótkich)

3. Moduł 56,2x43,2x63,5cm

  • Wysuwany teleskopowy uchwyt pokryty antypoślizgowym materiałem
  • Koła pokryte grubą warstwą gumy TPR odporna na ścieranie
  • Wewnątrz znajduje się tacka na narzędzia

Skomentuj

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie jest publikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka

Blog Search

Kategorie

Popularne artykuły

Ostatnie artykuły

Najnowsze komentarze

Archiwum