Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Orły Handlu – prestiżowa nagroda w plebiscycie branżowym

Orły Handlu – prestiżowa nagroda w plebiscycie branżowym

Każda nagroda to miecz obosieczny. Z jednej strony motywuje do dalszych działań, a z drugiej tworzy presję utrzymania odpowiedniej jakości. W naszym przypadku każde dobre słowo czy pozytywna opinia buduje pewność siebie. Nie zapominamy jednak o naszych Klientach. Istniejemy głównie dla nich i chcieliśmy sprawdzić jak nas oceniają. Efektem tego jest udział w konkursie Orły Handlu, który miał wyłonić najlepszą markę w Białymstoku. Jak nam poszło? W niedawno ogłoszonych wynikach pierwsze miejsce z ogromną przewagą uzyskała firma SpecNarzedzia.
Orły Handlu
Program Orły Handlu powstał, by wybrać liderów branży wśród firm, które za cel obierają sobie dynamiczny rozwój. Konkurs ten charakteryzuje się tym, że każdy z uczestników od samego początku zna kryteria oceny. Na czym polega idea tego plebiscytu? Każda z firm jest oceniana na podstawie opinii klientów w najpopularniejszych serwisach. To właśnie one w głównej mierze decydują o klasyfikacji końcowej, dlatego też wysokiej jakości obsługa Klienta stanowi handicap do wygranej.

Sklep SpecNarzedzia.pl najważniejsze wymaganie spełnia. Zwycięstwo w tym prestiżowym plebiscycie jest dla nas niezwykle ważne. Nie chcemy jednak spoczywać na laurach. Ciągle staramy się unowocześniać i wprowadzać najwyższe standardy sprzedaży. Każdy dzień pracy podnosi nasze kompetencje, a zdobyte przez lata doświadczenie pragniemy przełożyć na jak najlepsze dopasowanie naszej oferty do potrzeb Konsumentów.

Skomentuj

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie jest publikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka

Blog Search

Kategorie

Popularne artykuły

Ostatnie artykuły

Najnowsze komentarze

Archiwum