Krawędziówka dla każdego - frezarka do drewna CMT10

 

W pracach stolarskich ważną rolę odgrywa precyzja i dbałość o detale. Fachowcom, którzy starannie wykonują swoją pracę płacimy duże pieniądze. Ich umiejętności i skrupulatność byłby jednak niczym bez dobrej jakości narzędzi. Jednym z nich jest frezarka krawędziowa CMT10.

Włoska marka specjalizuje się w produkcji narzędzi dla stolarzy, a także osprzętu do obróbki drewna takiego jak frezy czy tarcze tnące. Dziś jednak skupimy się tylko na jednym produkcie tej firmy i zaprezentujemy Państwu krawędziówkę CMT10.

Ze względu na właściwości tego sprzętu, poleca się go zarówno profesjonalistom jak i domowym majsterkowiczom. Niewielkie gabaryty umożliwiają operowanie narzędziem jedną ręką, co jest bardzo istotne dla zachowania szczególnej dokładności wykończenia.  Trymer jest również niezwykle uniwersalny. W jego skład wchodzą wymienne tulejki o średnicach 1/4”, 6 mm i 8 mm. Tak szeroki wachlarz tulejek pozwala korzystać z dużej gamy frezów o całkiem odmiennym przeznaczeniu. 

Na tym nie koniec mocnych stron tego urządzenia. Regulowany zakres głębokości frezowania w przedziale 0-24mm umożliwia obróbkę nawet grubych materiałów, co jest bardzo dobrym wynikiem w tej klasie. Ta niewielka frezarka do drewna to nie jedyny element jaki znajdziemy w zestawie. W skład kompletu wchodzi wałek prowadzący do frezowania idealnie prostych linii, pierścień kopiujący i zapasowe szczotki węglowe. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć