Ołówek stolarski Pica - gadżet czy niezbędny przyrząd kreślarski?

 

✎ Mierz dwa razy, tnij raz – taka dewiza powinna towarzyszyć w pracy każdego fachowca. Sama miarka to jednak nie wszystko. Wykonane pomiary trzeba przenieść na materiał, a do tego niezbędne są odpowiednie przybory kreślarskie. Jednym z nich jest ołówek Pica 3030. 

✎ Dlaczego właśnie ten przyrząd może okazać się bardzo przydatny podczas pracy? Od lat firma Pica stawia na wysoką jakość i profesjonalizm. Ołówek został zaprojektowany w taki sposób, by można było go używać nie tylko na płaskich powierzchniach. Zwężana końcówka znacznika pozwala korzystać z niego jak z precyzyjnego znacznika w otworach i zagłębieniach. 

✎ Sama obudowa to nie wszystko. Istotne są także wymienne wkłady. Oryginalnie ołówek posiada czarny grafit o twardości 2B. Opcjonalnie są jednak dostępne wkłady o większej twardości oraz różne kolory dla bardziej wymagających użytkowników.

✎ Ołówek Pica charakteryzuje się szerokim zastosowaniem. Możemy go użyć do pisania po zakurzonych materiałach, szorstkich, tłustych czy wilgotnych. Mało? To niepozornie wyglądające narzędzie znajdzie użytek w rękach szklarza, gdyż zostawi wyraźny ślad nawet na szkle.

✎ Jak widać, to niewielkie narzędzie znajdzie swoje miejsce w wielu branżach. Nie tylko gadżeciarze szukający nowoczesnych rozwiązań będą z niego zadowoleni, ale także osoby, które korzystają z tradycyjnych metod kreślarskich.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć