Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Milwaukee Brzeszczot Bim Co 230/5/3,2 4800 8026

4800 8026Produkt archiwalny, trwale wycofany ze sprzedaży.
Brak możliwości zamówienia produktu.


Milwaukee oficjalna dystrybucja, Milwaukee sklep

Milwaukee THE AX - Najlepszy brzeszczot do prac wyburzeniowych do drewna, drewna z gwoździami i śrubami.Brzeszczot bimetaliczny zawierający 8% kobaltu. Dodatek kobaltu powoduje zwiększenie twardości a dzięki temu podwaja żywotność
Nowa konstrukcja brzeszczotów Milwaukee THE AX demolition Sawzall.
FANG TIPTM. Oryginalne rozwiązanie do szybkiego i agresywnego przebijania się przez cięty materiał bez wstępnego nawiercania.

Nowy design. Nowy brzeszczot Milwaukee ma zdecydowanie więcej materiału w korpusie brzeszczotu co zwiększa wytrzymałość oraz stanowi wsparcie do dokładnego, prostego cięcia.
NAIL GUARD TM - Specjalna ochrona zębów zapobiega zakleszczeniu się metalu pomiędzy zębami zapobiegając wyrwaniu zęba brzeszczotu. Dzięki temu zwiększono żywotność brzeszczota kilkakrotnie!

Konstrukcja zęba zapewnia bardzo szybkie cięcie oraz usuwanie urobku.
Pochyły kształt idealny do pracy w ograniczonych miejscach.
Odporny na złamania - Bi-metalowa konstrukcja zapewnia elastyczność brzeszczotu i mniej złamań.
Grubość 1,6mm zapewnia maksymalną solidność i trwałość brzeszczotu.
Uniwersalny uchwyt 1/2"


Zastosowanie:

Paleciarze,
Instalatorzy,
Brygady rozbiórkowe,
Budownictwo


Milwaukee jest wiodącym na świecie producentem brzeszczotów. Niezależnie od materiału, możemy ciąć nimi szybko i dokładnie.
Brzeszczot stworzony jest do cięcia drewna z gwoździami.

Najlepszy na rynku brzeszczot do drewna z gwoździami.
Dane techniczne:
Długość:
230 mm
Grubość: 1,6 mm
Podziałka zęba: 
5 mm
Rodzaj materiału:
Bi-Met, Co
Chwyt:
1/2"WYPRZEDAŻ , ostatnie sztuki!!!Brzeszczoty pasują do wyrzynarek m.in.

AEG, Black&Decker, Bosch, DeWalt, Fein, Flex, Hitachi, Hilti, Makita, Metabo, Milwaukee, Porter Cable, Ridgid, Rothenberger, Ryobi, Skill

Brzeszczoty Milwaukee do pił szablastych produkowane są w różnych kształtach. Kształt dostosowany jest do różnych zastosowań. Grubość brzeszczotu zależy od wymaganej elastyczności. Zastosowanie takie jak cięcie rur wymaga grubych brzeszczotów, do mniej wymagających zastosowań potrzebne są cienkie, wąskie brzeszczoty.


Jak dobrać brzeszczot?

Podziałka zębów jest mierzona w milimetrach (mm) od wierzchołka do wierzchołka zęba. Wybór odpowiedniej podziałki zębów jest uzależniony od grubości ciętego materiału. Najlepszą zasadą jest stosowanie brzeszczotu, którego trzy zęby tną równocześnie. Jest to sytuacja optymalna, na przykład dla materiału takiego jak metal o grubości powyżej 4mm zaleca się podziałkę 2mm lub większą. Dla metali o grubości ściany 4,5-10mm wymagana jest podziałka 1,8; grubość ściany os 3-4,5mm - podziałka 1,4; grubość mniejsza od 3mm (cienkie materiały) - podziałka zęba 1,0.
Przy cięciu cienkich blach metalowych o grubości poniżej 1,5mm  zalecana jest podziałka zębów od 0,7 do 1,2mm.
Ogólną zasadą przy cięciu drewna jest stosowanie tym większej podziałki zębów, im większa jest prędkość i im bardziej zgrubne będzie cięcie.

Opinie o Milwaukee Brzeszczot Bim Co 230/5/3,2 4800 8026

Napisz opinię dla tego produktu

Milwaukee Brzeszczot Bim Co 230/5/3,2 4800 8026

Milwaukee Brzeszczot Bim Co 230/5/3,2 4800 8026

Milwaukee Brzeszczot Bim Co 130/5/3,2 4800 8026