Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

REMS AMIGO 2 1/2-2" gwintownica elektryczna - PROMOCJA

540020Produkt archiwalny, trwale wycofany ze sprzedaży.
Brak możliwości zamówienia produktu.


REMS AMIGO 2 SET R Gwintownica elektryczna 1/2"-2"
Wydajne i poręczne urządzenie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła mieści się wszędzie. idealna do napraw, remontów i na budowie.

REMS Amigo 2 – silna jak niedźwiedź do 2 cali.
Zalety systemu:

Tylko jeden rodzaj małych, zwartych szybkowymiennych głowic gwintujących i tylko jeden rodzaj noży gwintujących do wszystkich gwintownic REMS. Ułatwia to utrzymanie taniego zaplecza narzędziowego oraz wyklucza pomyłkę przy pracy.

Uchwyt prowadzący:

Stabilny, łatwy w użyciu uchwyt prowadzący do mocowania dla momentów obrotowych w obydwu kierunkach obrotów. Pewne mocowanie przez skośne ułożenie trzpienia unieruchamiającego ze wzmacniającym dociskiem. Wyjątkowo łatwe mocowanie głowicy oraz rury w uchwycie.

Konstrukcja:

Zwarta, mocna sprawdzająca się na budowie, wszędzie się mieści. Również bez imadła. Smukły kształt ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Napęd tylko 6,5kg. Doskonałe, pewne mocowanie głowic szybkowymiennych.

Napęd:

Stabilna, zwarta bezobsługowa przekładnia. Mocny, odporny 1700W silnik uniwersalny z 30% zwiększeniem mocy poprzez automatyczne przestawienie szczotek przy zmianie kierunku obrotów. Szybkie nacinanie gwintów 30-18 1/min. Bezpieczny wyłącznik impulsowy.Głowice szybkowymienne:

Niezawodna technika, wysokiej jakości materiał i precyzyjna obróbka głowicy, noży gwintujących i pokrywy w celu uzyskania zwartej całości gwarantują bardzo łatwe wejście w materiał i gwintowanie. Długie, precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładne i centryczne ułożenie. Duże prowadzące na zewnątrz otwory, zapewniają swobodne odprowadzenie wiórów, a przez to gwarantują czysty gwint.

Noże gwintujące:

Niezawodne, niezniszczalne, wysokiej jakości noże gwintujące REMS z optymalną geometrią gwarantują bardzo łatwe wejście w materiał, lekkie gwintowanie i czysty gwint. Wykonane z odpornej na obciążenia specjalnie hartowanej stali zapewniającej wyjątkowo długą ich żywotność.


DANE TECHNICZNE
Moc silnika: 1700 W
Gwinty rurowe: 1/8-2", 16-50 mm
Gwinty sworzniowe: 6-35 mm, 1/4-1"
Gwinty rurowe z REMS 4
(głowicą automatyczną-brak w zestawie) 
2 1/2 - 4"
Ciężar: 6,5 kg 


Wyposażenie standardowe:
AMIGO 2 - napęd
Imadło
Głowice: 1/2", 3/4", 1", 11/4", 11/2", 2"
Walizka metalowa


Instrukcja PL
Dowód zakupu


  • TAGI:

Opinie o REMS AMIGO 2 1/2-2" gwintownica elektryczna - PROMOCJA

Napisz opinię dla tego produktu

REMS AMIGO 2 1/2-2" gwintownica elektryczna - PROMOCJA

REMS AMIGO 2 1/2-2" gwintownica elektryczna - PROMOCJA

  • Moc silnika:     1700 W
  • Gwinty rurowe:     1/8-2", 16-50 mm
  • Gwinty sworzniowe:     6-35 mm, 1/4-1"
  • Ciężar:     6,5 kg 
Path: > > REMS AMIGO 2 1/2-2" gwintownica elektryczna - PROMOCJA
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów