Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

NIVEL SYSTEM CL4 PLUS Laser krzyżowy + statyw

CL4 PLUSProdukt archiwalny, trwale wycofany ze sprzedaży.
Brak możliwości zamówienia produktu.


NIVEL SYSTEM

CL4 PLUS

Nivel System CL4 – wielozadaniowy multilaser krzyżowy z pionownikiem plus statyw


Nivel System CL4 to laser krzyżowy, oferujący wszechstronną funkcjonalność, dzięki czemu sprzęt spełni zadania pomiarowe zarówno przy robotach ogólnobudowlanych, murarskich, konstrukcyjnych jak i bardzo precyzyjnych pracach wykończeniowych.
Wysokiej jakości optyka lasera umożliwia uzyskiwanie precyzyjnych pomiarów oraz jasnej, bardzo dobrze widzialnej wiązki światła.
Płaszczyzny odniesienia wyznaczane są przez 3 wiązki pionowe i jedną poziomą.


CL4 wyposażony został w leniwkę (po obu stronach lasera - jest to udogodnienie także dla osób leworęcznych) za pomocą której możemy ustawić precyzyjnie pionową wiązkę lasera (wpasować się w punkt) oraz podziałkę koła poziomego, umożliwiającą w praktyczny sposób zmierzyć i wyznaczyć kąt montowanych elementów konstrukcji.
 

Dodatkowo sprzęt posiada pionownik laserowy - ułatwiający ustawianie lasera, wpasowywanie go przy pracach prostopadłych jak również przenoszenie punktów (z podłogi na sufit itp.).

Multilaser Nivel System CL4 to nieduże, łatwe w obsłudze i niezawodne narzędzie pomiarowe. Laser wyznacza 3 wiązki referencyjne w pionie (pełne koło 360 stopni wokół lasera i płaszczyzna pionowa przed laserem) oraz wiązkę poziomą. Wiązki te mogą być w zależności od potrzeb włączane lub wyłączane za pomocą przycisków w górnej części urządzenia


Dodatkowo laser wyznacza pion laserowy w dół, co pozwala ustawić laser w żądanym punkcie lub przenosić punkty góra/dół podczas prac montażowych. Sprzęt dedykowany jest do wszelkich prac ogólnobudowlanych, wykończeniowych - zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz dla wszystkich, którzy szukają markowego sprzętu w niezwykle przystępnej cenie. 
Zasięg pracy lasera może być zwiększony dzięki czujnikowi laserowemu, który znajduje się na wyposażeniu standardowym. Czujnik laserowy może być zamontowany na łacie laserowej (uchwyt na łatę na wyposażeniu standardowym) - dzięki czemu uzyskujemy komplet do pomiarów różnic wysokości w terenie (niwelacja klasyczna).


Wskaźniki góra / dół umieszczono na trzech ściankach czujnika dzięki czemu łatwiej jest kontrolować wysokości.

 

Podobnie jak inne lasery firmy Nivel System, także i ten nowy multilaser krzyżowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością na trudne warunki pracy oraz stabilnością pracy (magnetyczny kompensator eliminuje drgania podczas pracy, zapewnia szybkie poziomowanie, laser gotowy jest do pracy natychmiast po włączeniu).


Nivel System jest marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej wprowadzoną na polski rynek przez TPI Sp. z o.o. w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas. Instrumenty Nivel System wyróżniają się własnym oryginalnym wzornictwem i kolorystyką co sprawia, że rozpoznanie tej cieszącej się zaufaniem marki jest proste i jednoznaczne. Nivel System to pewność bezpiecznej i komfortowej pracy w wielu typowych zastosowaniach. Dzięki sieci punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju, każdy użytkownik ma łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu.


Dane techniczne:
Wiązka lasera:
czerwona, 635 nm (4 diody)
Ilość płaszczyzn wyznaczanych przez laser:
3 pionowe + 1 pozioma + pionownik
Dokładność:
Wiązki laserowe +/- 1mm/5m
Pionownik +/- 1mm/1,4m
Kąt wyświetlania wiązki:
900
Zakres pracy (bez czujnika / z czujnikiem):
10m / 50m
Zakres samopoziomowania:
+/- 2,50
Zasilanie:
4,5V (3 baterie AA - paluszek)
Zakres temperatur pracy:
-10 stC do + 45stC
Wymiary (średnica / wysokość):
94 x 190 mm
Waga:
1,48 kg
Mocowanie (śruba):
5/8"
Gwarancja:
12 miesięcy + (dodatkowy rok po zarejestrowaniu na www)Wyposażenie standardowe:
Laser krzyżowy CL4
Tarczka celownicza
Czujnik z uchwytem na łatę
Baterie
Okulary laseroweStatywWalizka transportowa z tworzywa sztucznegoGwarancja autoryzowanego serwisu

Gwarancja w Polsce na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy na www.tpi.com.pl/rejestracja-gwarancji). Podstawą do respektowania warunków gwarancji jest posiadanie oryginalnej karty gwarancyjnej, wydanej przez wyłącznego dystrybutora Nivel System w Polsce – firmę TPI. Klienci zyskują pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej upływie.

Uwaga: upewnij się u swego sprzedawcy, czy dostarczone są powyższe dokumenty, które stanowią standardowe wyposażenie każdego, nowego produktu Nivel System

  • TAGI:

Opinie o NIVEL SYSTEM CL4 PLUS Laser krzyżowy + statyw

Napisz opinię dla tego produktu

NIVEL SYSTEM CL4 PLUS Laser krzyżowy + statyw

NIVEL SYSTEM CL4 PLUS Laser krzyżowy + statyw

NIVEL SYSTEM CL4 PLUS Laser krzyżowy + statyw
Path: > > > > > NIVEL SYSTEM CL4 PLUS Laser krzyżowy + statyw

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów