Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

OSARO Łata murarska pion/poziom z uchwytami 150cm

3-OS-01-01-150Produkt archiwalny, trwale wycofany ze sprzedaży.
Brak możliwości zamówienia produktu.


OSARO

3-OS-01-01-150

5906245907911

OSARO Łata murarska anodowana ze wskaźnikami pion/poziom o długości 150cm z uchwytamiProfesjonalna łata z profilu aluminiowego, prostokątnego, dwukomorowego.

Powierzchnia profilu anodowana.

Łączy ona funkcję łaty oraz poziomnicy.

Bardzo przydatna podczas poziomowania lub wygładzania dużych powierzchni.

Wzmocniona na całej długości.

Posiada libellę pionu i poziomu


 
Poziomnicę wyposażono w libellę poziomu o dokładności pomiaru 0,5 mm/m = 0,029°

Wyposażona w dwa uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego ułatwiające trzymanie łaty, szczególnie przy wyrównywaniu dużych powierzchni


 
10 LAT GWARANCJI
Poziomice, łaty oraz kątownice firmy OSARO, dzięki swojej wysokiej jakości wykonania, objęte są 10 letnią gwarancją na wskaźniki. W tym okresie producent gwarantuje, że libelle nie utracą swojej dokładności wskazań, nie zaczną zachodzić mgłą lub przeciekać. W przypadku stwierdzenia jednej z powyższych wad, firma PRO zobowiązuje się do usunięcia usterki lub wymienienia wskaźników na nowe. (reklamacji nie podlegają poziomice uszkodzone, wygięte lub zgniecione w wyniku nieprawidłowego użytkowania oraz zużycia).


DOKŁADNOŚĆ LIBELLI
Libella jest najważniejszym elementem poziomicy, bezpośrednio odpowiedzialnym za dokładność pomiaru. Dlatego przy wyborze poziomnicy należy zwrócić szczególną uwagę na współczynnik dokładności pomiaru. Obecnie na rynku najdokładniejsze libelle charakteryzują się współczynnikiem dokładności pomiaru o wartości 0,029 stopni = 0,5mm/m i taki współczynnik mają wszystkie libelle stosowane w poziomicach PRO.

DOKŁADNOŚĆ WSKAZAŃ
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czy poziomica wskazuje prawidłowo należy przeprowadzić testy, umożliwiające szybkie sprawdzenie dokładności jej wskazań.
W celu sprawdzenia libelli poziomu należy ustawić poziomicę na równej powierzchni. Następnie dokonać odczytu na libelli, zapamiętując jednocześnie położenie pęcherzyka w stosunku do pierścieni, po czym odwrócić poziomicę o 180 stopni ustawiając ją w tym samym miejscu co poprzednio. Pęcherzyk powinien znajdować się w tym samym miejscu przy pomiarze normalnym i odwrotnym. Największą wiarygodność testu można uzyskać dokonując pomiaru na wypoziomowanej powierzchni. Analogicznie można przeprowadzić test libelli pionu z tym, że na płaszczyźnie pionowej.


  • TAGI:

Opinie o OSARO Łata murarska pion/poziom z uchwytami 150cm

Napisz opinię dla tego produktu

OSARO Łata murarska pion/poziom z uchwytami 150cm

OSARO Łata murarska pion/poziom z uchwytami 150cm

OSARO Łata murarska pion/poziom z uchwytami 150cm

Path: > > > > OSARO Łata murarska pion/poziom z uchwytami 150cm