TOPCON RL-SV2S niwelator laserowy PROMOCJA

TOPCON RL-SV2S niwelator laserowy PROMOCJA

TOPCON RL-SV2S niwelator laserowy dwuspadkowy

RL-SV2S
Obecnie brak na stanie
9 265,00 zł

 
TOPCON RL-SV2S Nowoczesny laser budowlany dwuspadkowy z wyświetlaczem oraz pilotem zdalnego sterowania.


RL-SV2S jest wielozadaniowym niwelatorem laserowym z widzialną wiązką lasera w kolorze czerwonym. Umożliwia pracę zarówno w poziomie jak i pionie z dużą dokładnością rzędu 2,4 mm/50 m, a jego zakres pracy z czujnikiem laserowym wynosi 800 m (średnica pracy). Zarządzanie funkcjami lasera odbywa się za pośrednictwem panelu sterującego z podświetlanym wyświetlaczem LCD na instrumencie lub z pilota (także z wyświetlaczem LCD). Obsługa lasera nie sprawia najmniejszych kłopotów, funkcje uaktywniają się natychmiastowo - po włączeniu zasilania sprzęt poziomuje się automatycznie.


ŁATWE, SZYBKIE I DOKŁADNE POMIARY
RL-SV2S ma możliwość pracy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz, wyznacza wiązkę w poziomie oraz w pionie.

, generowana płaszczyzna może być pochylana w jednym lub dwóch kierunkach (w zakresie ±15% dla osi X i Y). Wprowadzanie spadków odbywa się cyfrowo z pokładu lasera (wyświetlacz LCD) oraz z  pilota zdalnego sterowania. Panel starowania oraz wyświetlacz zarówno na laserze jak i na pilocie jest identyczny co bardzo ułatwia pracę.

Na wyświetlaczu pilota wyświetlane są dokładnie te same informacje co na wyświetlaczu lasera. 
Prędkość obrotów głowicy może być zmieniana (300 / 600 obr/min), dzięki czemu niwelator może być wykorzystywany także do pracy z systemami sterowania maszyn. Funkcja maskowania wiązki lasera umożliwia wyłączenie emisji lasera w zadanym zakresie, co uchroni nakładanie się wiązek laserowych w przypadku gdy na budowie pracuje kilka niwelatorów laserowych.


DALEKI ZASIĘG – WIĄZKA LASEROWA BEZ OGRANICZEŃ
Technologia „Topcon Long Range” oraz wysoka szybkość obrotów głowicy – zapewniają bardzo daleki zasięg przeprowadzanej pracy – 800 m. Laser wyposażony został w nowoczesną diodę Topcon (2,4 mW), emitującą silnie skupione światło. Dioda ta jest wstanie emitować sygnał laserowy na dalekie odległości, utrzymując jednocześnie milimetrową, bardzo cienką grubość wyświetlanej wiązki (wiązka nie rozszczepia się, na dużych odległościach nadal jest bardzo cienka, gwarantując wysoką dokładność pomiarów).DOKŁADNY I NIEZAWODNY SPRZĘT
Niwelator zbudowany jest w oparciu o elektroniczny kompensator, eliminujący drgania i zapewniający precyzyjne poziomowanie płaszczyzny laserowej. Sprzęt wyposażono w funkcję TILT, zabezpieczającą go przed niepożądaną zmianą wysokości ustawienia lasera. RL-SV2S jest odporny na działanie kurzu i wody, potwierdzony klasą IP66. Ponadto głowica rotacyjna osłonięta jest szklanym korpusem, a obudowa lasera posiada dwa poręczne uchwyty, ułatwiające bezpieczne przenoszenie i ustawianie go na statywie.DOGODNE ZASILANIE
Pakiet ładowalnych akumulatorków zapewnia tydzień roboczy pracy na jednym naładowaniu. Akumulatorki, mogą być w szybki sposób zdemontowane z szuflady zasobowej i zastąpione zwykłymi bateriami (czas pracy zwiększa się dwukrotnie), co zabezpiecza pracę lasera w przypadku, gdy zapomnimy naładować akumulatorki. Działanie lasera może być zawieszone - funkcja ”uśpienia”, co w praktyce umożliwia oszczędzanie energii.


MADE IN JAPAN, 5 LAT GWARANCJI
Sprzęt pomiarowy, wykorzystywany na budowie poddawany jest najwyższym próbom wytrzymałościowym. Pracując zarówno w zapylonych pomieszczeniach jak i w trudnych warunkach terenowych, w otoczeniu ciężkich maszyn powinien on zapewnić stabilną pracę - poprawne pomiary. Dlatego też firma Topcon, dostarczając od prawie 80 lat sprzęt pomiarowy stawia jakość swoich produktów na pierwszym miejscu. Na potwierdzenie tej tezy niech świadczy fakt, że wszystkie rotacyjne niwelatory laserowe, w tym RL-SV2S produkowane są w Japonii, a ich jakość gwarantowana jest jednym z najdłuższych na rynku, 5-letnim okresem gwarancji.Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób możesz być bardziej efektywny, jak zmniejszyć koszty zużytych materiałów, skracać czas procesów, zwiększyć precyzję i skutecznie eliminować błędy wykonawcze – to właśnie dla Ciebie mamy rozwiązania pomiarowe:
niwelatory Laserowe Topcon
 

Dlaczego stosowanie na budowie laserów TOPCON prowadzi do oszczędności?
Dzięki laserom TOPCON wykonawcy budowlani oszczędzają na wiele sposobów!!

1. Poprzez oszczędność na kosztach pracy: wszystkie pomiary może wykonywać jedna osoba, i to praktycznie bez żadnych kwalifikacji.

2. Poprzez oszczędność na kosztach materiałów: wysoka dokładność pomiarów (np. samopoziomowanie dużej powierzchni z mistrzowską precyzją) sprawia, że zużywa się znacznie mniej materiałów budowlanych. Docenią to zwłaszcza wykonawcy robót drogowych i wielkopowierzchniowych.

3. Poprzez wyeliminowanie strat wynikających z błędów wykonawców: lasery pozwalają wykryć błędy w trakcie wykonywania prac, dlatego przyczyniają się do wyeliminowania kosztownych poprawek

Te wszechstronne niwelatory laserowe do prac budowlanych i drogowych wyznaczają stały poziom odniesienia podczas prac oraz określą dokładny spadek w jednym lub dwóch kierunkach.

Dzięki niespotykanej precyzji pomiarów niwelatorami zużywasz mniej materiałów – czyli wykorzystujesz optymalną ilość do wykonania prac typu: posadzki, nawierzchnia drogi, plac lub parking. Unikasz strat związanych z poprawianiem niedokładnie wypoziomowanej powierzchni.

Jeden niwelator tego typu może obsłużyć nawet duży plac budowy, a wszystkie pomiary można wykonać jednoosobowo. Niwelator po prostu stoi i wyznacza zadaną płaszczyznę: nie groźne mu są noc, wiatr, woda, pył - a jego obsługa jest intuicyjna.

Niwelatory te współpracują z laserowymi systemami sterowania maszyn, które mogą zwiększyć wydajność maszyn budowlanych nawet o 200% eliminując przy tym konieczność ciągłego nadzoru procesu niwelacji przez geodetę. 


Wyposażenie standardowe:
Niwelator laserowy RL-SV2S,
Czujnik laserowy LS-80L
Uchwyt czujnika (na łatę)
Pilot RC-60
Akumulator Ni-MH, BT-74Q
Zasilacz AD-15
Walizka transportowa

Instrukcja PL

Świadectwo instrumentu, 
poświadczające poprawność pracy instrumentów
(świadectwo przygotowywane i wydawane jest przez jedyny autoryzowany serwis w Polsce, na podstawie przeglądu sprzętu oraz wymaganych procedur przygotowania produktów do sprzedaży)

Gwarancja autoryzowanego serwisu w Polsce na okres 5 lat
Podstawą do respektowania warunków gwarancji jest posiadanie oryginalnej karty gwarancyjnej, wydanej przez wyłącznego dystrybutora Topcon w Polsce – firmę TPI. Klienci zyskują pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej upływie.
 Brak opini
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Kurier DPD - przedpłata / raty Kurier DPD - przedpłata / raty Za darmo!
Kurier DPD - płatność za pobraniem Kurier DPD - płatność za pobraniem Za darmo!
Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze Za darmo!
Odbiór osobisty - przedpłata / raty Odbiór osobisty - przedpłata / raty Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 000,00 zł darmowa wysyłka!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć