Qbrick System Cart

Qbrick System Cart

W każdym warsztacie, czy to samochodowym, czy to przydomowym znajduje się wiele narzędzi, które powinny być ułożone we właściwym porządku. Zachowanie ładu w miejscu pracy to podstawa, gdyż dzięki temu rośnie nasze bezpieczeństwo. Porozrzucane po ziemi przyrządy stanowią potencjalne zagrożenie. Jak je zredukować? To naprawdę nic trudnego. Wystarczy do tego odpowiedni sprzęt. W naszej ofercie od dłuższego czasu znajdują się skrzynie narzędziowe Qbrick System, a już od dziś, czyli od 22 maja, wzbogacamy nasz asortyment o nowe produkty polskiego producenta.Mobilne skrzynie narzędziowe Qbrick System w asortymencie sklepu internetowego

Wprowadzenie własnej pracowni na wyższy poziom jest bardzo proste. Ułatwia to przenośny warsztat Qbrick System. Dzięki nowym skrzyniom modułowym wszystkie swoje przybory niezbędne do pracy będziemy mieli zawsze przy sobie. Co wyróżnia system Cart? Pierwsze co rzuca się w oczy to wbudowane do największej skrzynki kółka na metalowej osi. Dzięki nim transportowanie narzędzi jest niezwykle proste i nie wymaga od nas dużego nakładu sił. Nasza rodzima firma poszła jeszcze o krok dalej. Pakiet trzech walizek Qbrick wyposażono w teleskopową rączkę, która ułatwia ciągnięcie za sobą całego zestawu. Sam system jest przemyślany w taki sposób że jest możliwość nabycia gotowych zestawów skrzynek w poszczególnych systemach w tzw. wersjach SET lub osobno każdą z nich w wersjach ONE. Każdy system czyli Basic, Profi, Technic oraz Cart można ze sobą dowolnie łączyć i konfigurować. Wszystkie są ze sobą w pełni kompatybilne.

Każdy system marki Qbrick System czyli Basic, Profi, Technic oraz Cart można ze sobą dowolnie łączyć i konfigurować. Wszystkie są ze sobą w pełni kompatybilne.

Qbrick System Set

Czym się różnią zestawy skrzyń na narzędzia Qbrick System?

Qbrick System Cart Basic – patrząc na wieko każdej ze skrzyń zauważyć możemy brak jakiegokolwiek osprzętu. Zauważyć możemy jedynie szarą rączkę oraz solidne zapięcia. System występuje w dwóch konfiguracjach. W wersji Set w której dostępne są od razu trzy skrzynki robocze w różnych rozmiarach oraz w wersji One Cart w której będziemy mogli nabyć wyłącznie jedną skrzynię w rozmiarze 450 wraz z zintegrowanym systemem jezdnym. 

Qbrick System Cart Profi – ten posiada dodatkowe wyposażenie. Wieko każdej skrzyni wzbogacone zostało dwoma organizerami z półprzezroczystą przykrywką. W wersji Set w której dostępne są od razu trzy skrzynki robocze w różnych rozmiarach oraz w wersji One Cart w której będziemy mogli nabyć wyłącznie jedną skrzynię w rozmiarze 450 wraz z zintegrowanym systemem jezdnym. 
Qbrick System One Cart Profi

Qbrick System Cart Technik – jego charakterystyczną cechą są dwie aluminiowe szyny, na których zamontować można ściski stolarskie. W wersji Set w której dostępne są od razu trzy skrzynki robocze w różnych rozmiarach oraz w wersji One Cart w której będziemy mogli nabyć wyłącznie jedną skrzynię w rozmiarze 450 wraz z zintegrowanym systemem jezdnym. 
Qbrick System One Cart Technik

Wraz z wprowadzeniem do oferty systemów Qbrick System One Cart zaprezentowany został również system Qbrick System Longer

Nowe produkty, ciągle wysoka jakość

Każda ze skrzynek łączy w sobie mocne strony znane ze swoich poprzedniczek. Regulowane przegrody, duża pojemność, solidne zapięcia, odporność na pył i wodę to tylko niektóre z zalet walizek Qbrick. Dzięki tak wysokim standardom każdy projekt wykonamy szybciej, wygodniej i efektywniej zachowując przy tym porządek wokół nas.

Skomentuj

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie jest publikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka

Blog Search

Kategorie

Popularne artykuły

Ostatnie artykuły

Najnowsze komentarze

Archiwum