Mała wiertarko wkrętarka o dużych możliwościach - Metabo Powermaxx BS!

 

Połączenie nowatorskich rozwiązań z tradycją to jedna z charakterystycznych cech produktów firmy Metabo. Niemiecki producent przyzwyczaił nas, że jego narzędzia sprawdzą się w rękach coraz bardziej wymagających użytkowników. Żeby tego było mało, projektanci tych maszyn często wprowadzają praktyczne nowinki techniczne. Nie inaczej było w przypadku wiertarko-wkrętaki PowerMaxx BS Quick.
Czym charakteryzuje się ten sprzęt? To niewielkich rozmiarów narzędzie zaskoczy nas swoimi możliwościami. Mała wkrętarka Metabo 10,8V osiąga maksymalny moment obrotowy na poziomie 34Nm, co jest bardzo dobrym wynikiem w tej klasie. Praca nim także nie powinna nikomu stwarzać problemów. Urządzenie zostało wyposażone w regulację obrotów, przekładnię ze sprzęgłem oraz dwubiegowy silnik.
Ze względu na swoją konstrukcję, Metabo Powermaxx BS Quick to praktyczna wkrętarka, a także wiertarka do metalu i drewna. Nad bezpieczeństwem pracy czuwa natomiast hamulec unieruchamiający wrzeciono w ułamku sekundy. Prezentowany model został wyposażony w uchwyt Metabo Quick, który zdejmuje się po odciągnięciu pierścienia blokującego odkrywając uchwyt na bit. Dzięki takiemu zabiegowi narzędzie staje się jeszcze mniejsze i pozwala na wkręcanie w ciasnych miejscach.
Czy Powermaxx to sprzęt do użytku profesjonalnego? Zdecydowanie tak. Trzyletnia gwarancja, możliwości techniczne i wiele innych cech świadczą o jakości tego urządzenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć