Uniwersalne narzędzie do szlifowania gładzi - hebel Mirka Handy Kit

 

Roboty wykończeniowe decydują o ostatecznym efekcie całej budowy. Do jej właściwego wykonania zazwyczaj szukamy kompetentnych fachowców z dużym doświadczeniem. Jeśli z tego typu wyzwaniem chcemy zmierzyć się sami, musimy pamiętać o odpowiednich narzędziach. Co będzie nam potrzebne? Przy nakładaniu gładzi na ściany będziemy potrzebować szpachli, kielni czy wiadra. Na tym jednak nie koniec. Na kolejnych etapach pracy przyda się nam zupełnie coś innego. 

Położoną wcześniej gładź należy zatrzeć, by nie było na niej żadnych niedoskonałości. Możemy to wykonać przy pomocy wielu narzędzi, lecz optymalnym wyborem będzie hebel ręczny Mirka Handy Kit. Jest to niewielkich rozmiarów urządzenie przeznaczone głównie do szlifowania gładzi. Świetnie sprawdza się ono także do modelowania naroży ścian. 

Hebel ręczny Mirka z wężem odpylającym umożliwia bezpyłową pracę. Dzięki dołączonemu do zestawu wężowi o możliwe jest podłączenie do niego odkurzacza przemysłowego lub maszyny próżniowej. Narzędzie zostało zaprojektowane w ergonomiczny sposób, co przekłada się bezpośrednio na wygodę pracy. 

Mirka to światowy lider w produkcji narzędzi ściernych o jakości premium. Nie inaczej jest w przypadku wspomnianego hebla z odpylaniem. Zaprojektowano go z myślą o pracy w trudnych warunkach. Regulowany zawór pozwala zasysać nawet duże ilości kurzu, a miękki materiał, z którego go stworzono niweluje uczucie zmęczenie podczas szlifowania. 

Wykończeniówka to nie jedyne zastosowanie tego urządzenia. Z powodzeniem może on służyć w stolarni przy obróbce drewna, a nawet w warsztacie blacharskim przy konturowaniu szpachli. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć