Pomysł na prezent? Zestaw kluczy nasadowych Honiton

 

Do tej pory przedstawialiśmy zwłaszcza elektronarzędzia. Jasne, są to bardzo istotne urządzenia, jednak nie zawsze są one w pełni wystarczające. Każdy fachowiec w swojej walizce narzędziowej powinien znaleźć miejsce na narzędzia ręczne. Jak je skompletować? Nie jest to łatwe pytanie, gdyż każdy z nas posiada inne wymagania. Najlepiej najpierw określić jaki rodzaj prac będziemy wykonywać. 

Profesjonaliści poszukują narzędzi odpornych i wytrzymałych na wysokie obciążenia podczas wielu godzin pracy. Najlepiej jeszcze gdyby stanowiły one kompromis między ceną, a jakością. Połączenie obu tych cech to główna przesłanka firmy Honiton. W ofercie tego producenta znajdziemy narzędzia ręczne takie jak grzechotki, nasadki czy klucze przeznaczone do warsztatu samochodowego lub serwisu. Ze względu na swoje cechy, z powodzeniem posłużą one w rękach domowego użytkownika. 

Honiton H4056 to zestaw kluczy złożony z 94 elementów. W wytrzymałej walizce znajdziemy klucze nasadowe ½” oraz ¼” w różnych rozmiarach. Producent zadbał także o inne istotne elementy. Czym byłyby nasadki bez grzechotki? W zestawie znalazły się kompatybilne treszczotki wraz z bitami. Komplet uzupełniają pokrętła typu T, praktyczne przedłużki, uchwyt wkrętakowy oraz klucze imbusowe. 

Jak widać jest to bogato wyposażony zestaw. Został on zaprojektowany pod kątem wyspecjalizowanych prac, więc śmiało można polecić go wymagającym użytkownikom. Ze względu na swoje cechy może on także stać się świetnym pomysłem na prezent.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć