Zestaw bitów Metabo w akumulatorze Li-HD, czy to możliwe?

 

Rozszerzamy ofertę firmy Metabo. Tym razem mamy przedstawiamy Państwu praktyczny zestaw bitów w kasecie. Nie jest to jednak zwykły zestaw. Już na pierwszy rzut oka widać, że wyróżnia się on na tle innych. Już samo opakowanie przyciąga wzrok. Pudełko wykonane na kształt akumulatora z dużym prawdopodobieństwem spodoba się fanatykom tej marki. Tego typu wzornictwo sprawi, że prezentowany zestaw staje się ciekawym pomysłem na prezent. 

Komplet bitów Metabo składa się 32 elementów, w którego skład wchodzą kolorowe końcówki wkrętakowe PH, PZ, HEX, TORX oraz płaskie. Zapewne niektórzy z nas zastanawiają się dlaczego mają one różne barwy. Otóż dzięki temu z łatwością odnajdziemy właściwy bit w krótkim czasie. Zestaw to nie tylko bity. Obok nich znajdziemy także adapter oraz szybkowymienny uchwyt magnetyczny o długości 65 mm.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć