Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

RUBI

Germans Boada S.A. to hiszpańska firma działająca na rynku od 1951 roku. Założona została pod Barceloną przez braci Boada, to właśnie oni są twórcami marki Rubi. Bracia stworzyli pierwszą na świecie ręczną przecinarkę. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych do prac wykończeniowych. Za pomocą tych produktów możliwa jest obróbka, układanie czy konserwacja płytek ceramicznych. Firma znana jest wśród profesjonalistów, którzy cenią sobie dobrą jakość narzędzi. Marka Rubi zyskała klientów w ponad 140 krajach, co świadczy o jej wysokim prestiżu. 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 184 elementów

Zaprawa jak dobry drink – odpowiednio zmieszana z mieszadłami Rubi


Hiszpański producent słynie także ze swoich mieszarek elektrycznych. Zdobyły one uznanie wśród wielu profesjonalistów. Są oni zdania, że stosunek ceny do jakości jest zdecydowanie korzystniejszy w porównaniu do urządzeń innych producentów. Szczególną popularność zyskał model RubiMix-9. Szybka i łatwa wymiana szczotek, regulacja obrotów i mocny silnik to tylko z niektóre z cech mieszarek do zapraw Rubi. Do ich budowy także użyto lekkich i wytrzymałych materiałów. Narzędzia te posiadają podwójny uchwyt, który zapewnia przyjęcie wygodnej pozycji podczas mieszania kleju czy betonu. Producent zadbał o to, by praca z urządzeniami tego typu była możliwie jak najbardziej ergonomiczna. Efektem rozwijającej się branży budowlanej jest stworzenie nowego modelu mieszarki – Ergomax 16. Jest to jeszcze bardziej zaawansowana technologicznie maszyna. W modelu tym możliwa jest regulacja wysokości uchwytu, co pozwala dostosować parametry urządzenia dla każdego użytkownika. Producent przeprojektował także rękojeść, która gwarantuje jeszcze większą wygodę i stabilność. Przełomowym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta jest natomiast system Fast-In. Polega on na wymianie mieszadeł bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Rubi w ofercie posiada także stacjonarną mieszarkę do kleju i zapraw.


Poczuj się jak profesjonalista z tarczami diamentowymi


Producent stara się utrzymywać bezpośredni kontakt nie tylko z klientami, ale i całym rynkiem. Dodatkowo wchodzi też w interakcje z czołowymi wytwórcami płytek ceramicznych. Rubi chce mieć informacje z pierwszej ręki jaka moda panuje aktualnie w branży. Dzięki temu zawsze jest na czasie i swoją ofertę dostosowuje do aktualnych trendów na rynku. Znajomość tych zagadnień jest konieczna do zaprojektowania odpowiednich tarcz diamentowych. Każde z ostrzy ma inny typ i obrzeże. Wpływa to na ich zastosowanie. Jedne z nich sprawdzają się do cięcia twardych materiałów np. gresu, a inne do szybkości, jakości i wydajności przecinania. Rubi dostosowuje oczywiście asortyment tarcz do swoich urządzeń, dlatego w ofercie znaleźć można ostrza do cięcia na sucho i na mokro. Te pierwsze występują tylko w rozmiarze w przedziale od 115mm do 230mm, a drugie 180-300mm.


Chcesz się rozwijać? Weź przykład z Rubi


Niebagatelna jakość narzędzi tego producenta to pokłosie pracy wielu profesjonalistów. Zajmują się oni opracowywaniem innowacji i nowatorskich rozwiązań technicznych. Rubi nastawia się na intensywny rozwój. Głównym zadaniem tej firmy jest dążenie do nowoczesności, które będzie przejawiać się w kolejnych produktach. Już teraz firma stosuje w swoich narzędziach własne technologie i rozwiązania. Wszystkie nowości są jednak zawsze testowane w warunkach roboczych przez niezależnych od siebie ekspertów w danej branży. Daje to możliwość identyfikacji niedociągnięć i naniesienie odpowiednich korekt przed przystąpieniem do masowej produkcji. Producent stara się też przystosować nowe rozwiązania do realnych potrzeb konsumentów. Firma legitymuje się wieloma certyfikatami i nagrodami. To niewątpliwie przekłada się na solidność narzędzi i wysoki poziom bezpieczeństwa podczas ich korzystania.


Serwis i gwarancja


Większość z produktów firmy objęta jest dwuletnią gwarancją. Można ją jednak przedłużyć nawet do pięciu lat po przystąpieniu do Klubu Rubi w przypadku niektórych produktów. Rejestracja w nim jest darmowa i można jej dokonać na oficjalnej stronie producenta. Sposób realizacji reklamacji jest bardzo prosty. Wystarczy dostarczyć wadliwe urządzenie do punktu sprzedaży i tam zostanie dokonana naprawa. Jeśli jednak dany towar jest dużych gabarytów, serwis może zostać dokonany u klienta.

OPIS GWARANCJI

Oferowanie przez nas produkty marki RUBI są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Elektronarzędzia marki RUBI przeznaczone są zarówno do wykorzystania zawodowego jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposóbu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

  • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.
  • 24 miesiące - w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
  • dodatkowe 12, 24 lub 36 miesięcy - rozszerzona gwarancja producenta na wybrane produkty, dostępna dla członków Klubie Rubi

GWARANCJA PRZEDŁUŻONA - DO 5 LAT GWARANCJI
clubrubi.jpg

Firma RUBI oferuje dodatkową ochronę w postaci wydłużenia standardowej gwarancji o dodatkowe 12, 24 lub 36 miesięcy. 

Wydłużenie gwarancja oraz jego okres jest dostępne tylko dla wybranych produktów. 

Usługa jest bezpłatna , dostępna jest dla członków Klubu Rubi. 

Strona na której można dokonać bezpłatnej rejestracji w Klubie Rubi: http://www.rubi.com/pl/club

SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - DOSTARCZENIE DO PUNKTU SPRZEDAŻY

Reklamację należy zgłaszać telefonicznie w punkcie sprzedaży.


Po kontakcie z punktem sprzedaży i określeniu jakiego produktu reklamacja dotyczy zostaną Państwu udzielone dalsze instrukcje postępowania gwarancyjnego.

W przypadku małych produktów należy zwykle dostarczyć je do punktu sprzedaży.
W przypadku produktów dużych, może zostać podjęta decyzja o naprawie na miejscu u Klienta.

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.

Gwarancja producenta nie obejmuje w szczególności przypadków:

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.

Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 8593

Promocje

Niebagatelny asortyment narzędzi Rubi

Rubi to najczęściej wskazywana nazwa producenta wśród glazurników w przypadku pytań o narzędzia. W ich opinii są one wykonane z solidnych materiałów, co przekłada się na wytrzymałość. Bogata gama urządzeń tego producenta to niewątpliwy atut. W asortymencie firmy znajduje się ponad dwa tysiące produktów. Za najbardziej rozpoznawalne uznaje się jednak przecinarki do glazury, które uznawane są za jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Hiszpańskie przedsiębiorstwo produkuje także przyrządy przeznaczone do wiercenia otworów w płytkach, tarcze diamentowe, mieszadła, urządzenia do konserwacji płytek, poziomnice, urządzenia pomiarowe i ustawcze, packi, kielnie czy obcęgi. Dodatkowo w ofercie producenta znajdują się różnego rodzaju akcesoria pozwalające na precyzyjne wykonywanie prac.

Przecinarki do glazury Rubi synonimem zadowolenia

Flagowym towarem producenta z Hiszpanii są ręczne i elektryczne przecinarki do glazury Rubi. W przypadku ręcznych narzędzi producent stosuje często budowę opartą na dwóch równoległych prowadnicach. Zapewnia to dobrą widoczność linii cięcia i łamania. Urządzenia te posiadają także jedno lub wielopunktowy łamacz. Świetnym udogodnieniem stosowanym przez producenta jest m.in. przymiar obrotowy o centralnej osi obrotu. Ręczne przecinarki do płytek wyposażone w ten moduł umożliwiają precyzyjny pomiar cięć kątowych. Narzędzia te dostosowane są do wykonywania prac nawet przy najtwardszych materiałach. Za ich pomocą możliwe jest cięcie i łamanie płytek o sile nacisku nawet do 1000kg. Firma często stosuje w swoich urządzeniach boczny ogranicznik z podziałką. Sprawdza się on w przypadku cięć seryjnych. Przecinarki uzbrojone w ten system posiadają również przymiar do 45 stopni. Zainteresowanie dużymi formatami płyt gresowych stale rośnie. Staje się to coraz popularniejsza metoda wykończenia wnętrz i dlatego producent wypuścił na rynek narzędzia wyposażone w Slim System. Slim Cutter to przyrząd ze składanymi prowadnicami służący do cięcia ręcznego wielkoformatowych płyt. Urządzenie to może z powodzeniem rozcinać płyty o długości nawet 310cm i grubości do 8mm. Jest to narzędzie łatwe w demontażu, które po rozbiórce zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Mieści się ono w torbie znajdującej się w zestawie.

Elektryczne odpowiedniki ręcznych urządzeń znajdują zastosowanie głównie w użytku profesjonalnym. Są one niezbędne tam, gdzie ręczna przecinarka nie może wykonać odpowiedniego cięcia. Świetnie sprawdzają się w przypadku cięcia diagonalnego, czyli pod skosem. Elektryczne przecinarki skracają czas potrzebny na wykonanie cięcia, a co za tym idzie zwiększają wydajność pracownika. Narzędzia te świetnie sprawdzają się do obróbki wielu materiałów, nawet tych najtwardszych. Pozwalają one też na cięcie płytek pod kątem 45 stopni. Producent pomyślał o swoich klientach projektując swoje narzędzia. W maszynach tego typu zamontowano kółka ułatwiające transport. Głowice natomiast zamontowano na bardzo trwałych łożyskach, które gwarantują precyzję i idealne wykończenie. Narzędzia Rubi produkowane są z aluminium. Dzięki temu są one lekkie i wytrzymałe. Ważnym elementem wyposażenia tego rodzaju sprzętu jest poziomnica ułatwiająca ustawienie maszyny na placu budowy. Niestety nie są one montowane we wszystkich modelach. Niektóre z nich posiadają natomiast ogranicznik do cięć seryjnych. Wszystkie urządzenia cechuje jednak jeden aspekt. Są one bardzo wysokiej jakości i charakteryzują się dużą niezawodnością. Najczęściej wybieranym urządzeniem przez klientów jest BL-DU-200-L BL. Jest to przecinarka do gresu, która posiada całą rzeszę zadowolonych użytkowników. Rubi to jeden z nielicznych producentów, który w ofercie posiada także elektryczną pilarkę tarczową do cięcia płytek ceramicznych na sucho i mokro. W naszej ofercie dostępne są również kółka tnące, przyssawkisiodełka glazurniczewiertła diamentowekoronki diamentowe
 oraz nakolanniki.

Narzędzia tego producenta są niezwykle użyteczne w każdym warsztacie czy gospodarstwie domowym podczas remontu. Łączą w sobie efektywność i wydajność, dlatego urządzenia hiszpańskiego producenta są świetnym wyborem dla każdego, kto zastanawia się jaką przecinarkę do glazury kupić.