Produkty producenta: RUBI

Germans Boada S.A. to hiszpańska firma działająca na rynku od 1951 roku. Założona została pod Barceloną przez braci Boada, to właśnie oni są twórcami marki Rubi. Bracia stworzyli pierwszą na świecie ręczną przecinarkę. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych do prac wykończeniowych. Za pomocą tych produktów możliwa jest obróbka, układanie czy konserwacja płytek ceramicznych. Firma znana jest wśród profesjonalistów, którzy cenią sobie dobrą jakość narzędzi. Marka Rubi zyskała klientów w ponad 140 krajach, co świadczy o jej wysokim prestiżu.

Zaprawa jak dobry drink – odpowiednio zmieszana z mieszadłami Rubi

Hiszpański producent słynie także ze swoich mieszarek elektrycznych. Zdobyły one uznanie wśród wielu profesjonalistów. Są oni zdania, że stosunek ceny do jakości jest zdecydowanie korzystniejszy w porównaniu do urządzeń innych producentów. Szczególną popularność zyskał model RubiMix-9. Szybka i łatwa wymiana szczotek, regulacja obrotów i mocny silnik to tylko z niektóre z cech mieszarek do zapraw Rubi. Do ich budowy także użyto lekkich i wytrzymałych materiałów. Narzędzia te posiadają podwójny uchwyt, który zapewnia przyjęcie wygodnej pozycji podczas mieszania kleju czy betonu. Producent zadbał o to, by praca z urządzeniami tego typu była możliwie jak najbardziej ergonomiczna. Efektem rozwijającej się branży budowlanej jest stworzenie nowego modelu mieszarki – Ergomax 16. Jest to jeszcze bardziej zaawansowana technologicznie maszyna. W modelu tym możliwa jest regulacja wysokości uchwytu, co pozwala dostosować parametry urządzenia dla każdego użytkownika. Producent przeprojektował także rękojeść, która gwarantuje jeszcze większą wygodę i stabilność. Przełomowym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta jest natomiast system Fast-In. Polega on na wymianie mieszadeł bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Rubi w ofercie posiada także stacjonarną mieszarkę do kleju i zapraw.

Poczuj się jak profesjonalista z tarczami diamentowymi

Producent stara się utrzymywać bezpośredni kontakt nie tylko z klientami, ale i całym rynkiem. Dodatkowo wchodzi też w interakcje z czołowymi wytwórcami płytek ceramicznych. Rubi chce mieć informacje z pierwszej ręki jaka moda panuje aktualnie w branży. Dzięki temu zawsze jest na czasie i swoją ofertę dostosowuje do aktualnych trendów na rynku. Znajomość tych zagadnień jest konieczna do zaprojektowania odpowiednich tarcz diamentowych. Każde z ostrzy ma inny typ i obrzeże. Wpływa to na ich zastosowanie. Jedne z nich sprawdzają się do cięcia twardych materiałów np. gresu, a inne do szybkości, jakości i wydajności przecinania. Rubi dostosowuje oczywiście asortyment tarcz do swoich urządzeń, dlatego w ofercie znaleźć można ostrza do cięcia na sucho i na mokro. Te pierwsze występują tylko w rozmiarze w przedziale od 115mm do 230mm, a drugie 180-300mm.

Chcesz się rozwijać? Weź przykład z Rubi

Niebagatelna jakość narzędzi tego producenta to pokłosie pracy wielu profesjonalistów. Zajmują się oni opracowywaniem innowacji i nowatorskich rozwiązań technicznych. Rubi nastawia się na intensywny rozwój. Głównym zadaniem tej firmy jest dążenie do nowoczesności, które będzie przejawiać się w kolejnych produktach. Już teraz firma stosuje w swoich narzędziach własne technologie i rozwiązania. Wszystkie nowości są jednak zawsze testowane w warunkach roboczych przez niezależnych od siebie ekspertów w danej branży. Daje to możliwość identyfikacji niedociągnięć i naniesienie odpowiednich korekt przed przystąpieniem do masowej produkcji. Producent stara się też przystosować nowe rozwiązania do realnych potrzeb konsumentów. Firma legitymuje się wieloma certyfikatami i nagrodami. To niewątpliwie przekłada się na solidność narzędzi i wysoki poziom bezpieczeństwa podczas ich korzystania.

Serwis i gwarancja

Większość z produktów firmy objęta jest dwuletnią gwarancją. Można ją jednak przedłużyć nawet do pięciu lat po przystąpieniu do Klubu Rubi w przypadku niektórych produktów. Rejestracja w nim jest darmowa i można jej dokonać na oficjalnej stronie producenta. Sposób realizacji reklamacji jest bardzo prosty. Wystarczy dostarczyć wadliwe urządzenie do punktu sprzedaży i tam zostanie dokonana naprawa. Jeśli jednak dany towar jest dużych gabarytów, serwis może zostać dokonany u klienta.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć