Narzędzia Akumulatorowe
Narzędzia Akumulatorowe

Place budowy zostały mocno zrewolucjonizowane. Jeszcze kilkanaście lat temu wiele czynności wykonywano ręcznie, lecz po odkryciu elektryczności i elektronarzędzi większość z nich stało się prostszych. Dzięki nim wydajność pracowników wzrosła, a projekty są wykonywane szybciej. Niekiedy potrzebujemy nieco więcej mocy. Pomocną dłoń wysuwają do nas...

Place budowy zostały mocno zrewolucjonizowane. Jeszcze kilkanaście lat temu wiele czynności wykonywano ręcznie, lecz po odkryciu elektryczności i elektronarzędzi większość z nich stało się prostszych. Dzięki nim wydajność pracowników wzrosła, a projekty są wykonywane szybciej. Niekiedy potrzebujemy nieco więcej mocy. Pomocną dłoń wysuwają do nas wtedy maszyny spalinowe. Istnieje jednak pośrednia kategoria urządzeń. Narzędzia akumulatorowe wyposażone w silniki elektryczne zdobyły ogromną popularność. W dzisiejszych czasach stanowią one podstawowe wyposażenie profesjonalnych użytkowników, jak i majsterkowiczów. Zastosowana w nich technologia na wiele zalet, o których można się dowiedzieć biorąc konkretny sprzęt do ręki.

Więcej

Podkategorie

 • Akumulatory do elektronarzędzi

  Akumulatory do...

  W branży budowlanej coraz większą popularnością cieszą się narzędzia akumulatorowe. Ich gama jest bardzo szeroka, gdyż na rynku można spotkać zasilane bateryjnie strugi, wiertarko-wkrętarki, szlifierki  kątowe czy klucze  udarowe. Każde z tych urządzeń ułatwia i skraca czas pracy. Pomagają one również rozwijać hobby majsterkowiczom. Rozwijająca się technologia sprawia, że już teraz wielu fachowców korzysta z tego typu przyrządów, a w przyszłości mogą one wyprzeć modele zasilane z sieci. Efektywność tych maszyn zależy jednak w dużej mierze od typu baterii. Jak dobrać akumulator? Trzeba w tej kwestii dokonać właściwej analizy, by zakup okazał się zgodny z oczekiwaniami.

 • Klucze Udarowe Akumulatorowe - Elektryczne

  Klucze Udarowe...

  Bardzo praktycznym urządzeniem w zastosowaniu profesjonalnym, jak i amatorskim jest dobry klucz udarowy akumulatorowy. Przydaje się on podczas dokręcania różnego rodzaju śrub. Bez problemu można go użyć także w przypadku mocno zapieczonych nakrętek. Dzięki silnikowi elektrycznemu, narzędzie to usprawnia pracę i przyspiesza jej tempo. Z jego pomocą wymiana kół w samochodzie zajmie tylko chwilę, a cały proces przeprowadzimy bez większego wysiłku. Przyda się on również podczas wielu innych projektów wymagających dokręcania śrub z dużą siłą. Tego typu sprzęt skutecznie odciąży ramiona operatora, tym samym ograniczy użycie siły fizycznej. Alternatywą dla tych praktycznych narzędzi warsztatowych są zasilane powietrzem klucze udarowe pneumatyczne.

 • Kurtki podgrzewane - akumulatorowe

  Kurtki podgrzewane -...

  Okres zimowy nie zawsze wiąże się z przestojem prac budowlanych. Brak śniegu i łagodny mróz nie stoją na przeszkodzie do realizacji wielu projektów. Wystarczy gruba warstwa odzieży, by rozwiązać problem niskiej temperatury. Trzeba jednak pamiętać, że może ona krępować ruchy. Zwykłe ubrania dają ochronę przed zimnem jedynie w sposób pasywny. Ciągła aktywność fizyczna pomaga utrzymać ciepło, lecz na niektórych stanowiskach przez długi czas pozostajemy w bezruchu. Skuteczne wyjście z tej trudnej sytuacji stanowi kurtka podgrzewana. Ten nowatorski produkt zyskuje coraz większą popularność, gdyż podczas ujemnych temperatur okazuje się niezbędny. Na co zwrócić uwagę przed jej zakupem? Istotnych jest kilka czynników.

 • Latarki akumulatorowe

  Latarki akumulatorowe

  W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez światła. Technologia tak poszła do przodu, że obecnie wiele prac warsztatowych lub budowlanych można wykonywać po zmroku. Dobra latarka akumulatorowa to niezbędny sprzęt przy realizacji takich projektów. Sprawdzi się ona nie tylko w zakładach mechanicznych czy placach budowy. Z powodzeniem można jej użyć na kempingu, w domu lub samochodzie. Trzeba jednak pamiętać, że nie ma modeli uniwersalnych. Przed zakupem warto sprawdzić niektóre z parametrów, by dany produkt spełniał nasze oczekiwania. Kiedyś być może wydawało się, że to mało istotne, lecz w dobie intensywnego rozwoju technologicznego do każdego zadania przeznaczony jest inny sprzęt.

 • Wiertarko Wkrętarki Akumulatorowe - Elektryczne

  Wiertarko Wkrętarki...

  Każdy prawdziwy mężczyzna ma predyspozycje do tego, by zostać domowym majsterkowiczem. Często zaczyna się od chęci, które następnie przekształcają się w hobby, a jeszcze później staje się to ogromną pasją. Dłubanie w drewnie uspokaja umysł i ćwiczy charakter. Dzięki tego typu pracom uczymy się cierpliwości oraz precyzji podczas każdego, nawet najdrobniejszego, zadania. Najczęściej czynności stolarskie w gospodarstwie domowym wiążą się ze skręcaniem mebli. Po ich zakupie dostarczane są one w częściach, gdyż zabierają mniej miejsca podczas transportu. W takim wypadku klient sam musi zająć się montażem poszczególnych elementów, co jest nie lada wyzwaniem. Składanie konstrukcji za pomocą tradycyjnego śrubokręta byłoby bardzo czasochłonne. Prace te można jednak ułatwić. W jaki sposób? Niezwykle przydatnym sprzętem będzie tutaj wkrętarka akumulatorowa. To narzędzie sprawdza się nie tylko w domu. Stanowi ono także niezawodne wyposażenie warsztatów czy placów budowy. Jego alternatywą jest sieciowa wiertarko-wkrętarka.

Narzędzia Akumulatorowe

Jest 721 produktów.

Place budowy zostały mocno zrewolucjonizowane. Jeszcze kilkanaście lat temu wiele czynności wykonywano ręcznie, lecz po odkryciu elektryczności i elektronarzędzi większość z nich stało się prostszych. Dzięki nim wydajność pracowników wzrosła, a projekty są wykonywane szybciej. Niekiedy potrzebujemy nieco więcej mocy. Pomocną dłoń wysuwają do nas wtedy maszyny spalinowe. Istnieje jednak pośrednia kategoria urządzeń. Narzędzia akumulatorowe wyposażone w silniki elektryczne zdobyły ogromną popularność. W dzisiejszych czasach stanowią one podstawowe wyposażenie profesjonalnych użytkowników, jak i majsterkowiczów. Zastosowana w nich technologia na wiele zalet, o których można się dowiedzieć biorąc konkretny sprzęt do ręki.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 721 elementów

Istota silnika bezszczotkowego narzędzi budowlanych akumulatorowych

Tego typu rozwiązanie zdecydowanie podnosi komfort pracy. Urządzenie akumulatorowe wyposażone w napęd indukcyjny są nieco droższe, lecz ich konstrukcja jest lżejsza, dzięki czemu praca wymaga mniejszego nakładu sił. Napęd bezszczotkowy to także większa wydajność. Pozwala on zachować większą płynność pracy i niweluje ryzyko potencjalnej awarii. Jak działa ten silnik? Zasada jest podobna jak w przypadku klasycznego napędu szczotkowego, z tą różnicą, że rolę mechanicznego komutatora ze szczotkami węglowymi przejmuje jego elektrycznie sterowany odpowiednik. Ta nowatorska budowa posiada też inną ważną cechę. Silnik indukcyjny zużywa mniej prądu, a zarazem posiada wyższe parametry techniczne od szczotkowego. Ze względu na dużą liczbą zalet tego typu sprzętu można zadać sobie pytanie: jakie narzędzie akumulatorowe wybrać? Patrząc w przyszłość, sprzęt ten posiada bardzo duży potencjał, który najprawdopodobniej będzie rozwijany.

Jak korzystać z narzędzi akumulatorowych – opinie, które warto poznać

Każde urządzenie do właściwego funkcjonowania musi być wyposażone w odpowiedni osprzęt. Akumulator ma ograniczoną pojemność, więc warto korzystać z akcesoriów o dużej wytrzymałości, by w pełni wykorzystać zgromadzoną wcześniej moc. Wysokiej jakości brzeszczot lub tarcza łatwiej zagłębi się w materiale, co w efekcie skróci czas pracy i podniesie wydajność.

Właściwa eksploatacja nawet relatywnie tanich narzędzi akumulatorowych nie jest trudna. Wystarczy pamiętać, że ogniwa nie lubią skrajnych temperatur. Wystawianie ich na działanie takich warunków skutecznie je rozładowuje, a w dłuższej perspektywie – skraca żywotność. Warto otoczyć je szczególną opieką, by działały jak najdłużej. Akumulatory zachowają swoją pojemność podczas właściwego ładowania oraz odpowiedniego magazynowania. Istotnym jest zatem zapoznanie się z instrukcją obsługi, gdyż zajmie to niewiele czasu, a każdy zestaw narzędzi akumulatorowych będzie działał jak należy przez długi czas.

SpecNarzedzia.pl – sklep z narzędziami akumulatorowymi

Sklep on-line SpecNarzedzia.pl nie lubi stać w miejscu, kiedy świat idzie do przodu. Nasz asortyment jest bardzo bogaty i można w nim znaleźć szeroką gamę urządzeń zasilanych bateryjnie. Posiadamy w ofercie m.in. narzędzia akumulatorowe DeWalt, Bosch, HiKoki (kiedyś Hitachi), Makita, MetaboMilwaukee i wiele innych. Każda z tych marek cieszy się dużą popularnością, a ich produkty spełniają oczekiwania wielu klientów. Czy warto zainwestować w któreś z nich? Z dużym prawdopodobieństwem pomogą one nam w realizacji niejednego projektu, który wymaga precyzji, mobilności i niezawodności.

Filtruj według

Kategorie
more... less
Cena
0 7353
Producent
more... less

Promocje

Profesjonalne narzędzia akumulatorowe gwarantem mobilności

Zauważalny postęp w dziedzinie elektronarzędzi zaowocował wdrażaniem coraz nowocześniejszych technologii. Efektem tego są narzędzia akumulatorowe używane podczas budowy lub remontu. Z ich pomocą wykonywanie niektórych prac będzie możliwe nawet bez obecności źródła zasilania. W rezultacie, skorzystamy z nich w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci. Zastanawiając się czy lepiej zainwestować w narzędzia akumulatorowe czy sieciowe, warto wcześniej określić gdzie będziemy z nich korzystać. Z reguły są one mniejsze i łatwiej nimi operować w trudno dostępnych miejscach. Ich kompaktowa budowa poprawia ergonomię pracy, zaś brak przewodu pozwala na używanie narzędzi pod różnymi kątami.

Wiele osób uważa, że mobilność to jedyna zaleta tego typu sprzętu. Często zapominamy o tym, że swoją użyteczność ukaże on w trudnych warunkach otoczenia. Duża wilgotność powietrza lub bliskość zbiorników wodnych stwarza ryzyko porażenia prądem. Korzystając z dobrych narzędzi akumulatorowych uniknięcie tego problemu staje się możliwe. Zasilanie bateryjne nie ogranicza parametrów tych urządzeń. Często są one w stanie rywalizować z ich sieciowymi odpowiednikami, a niekiedy nawet je przewyższają. Dużo w tym względzie zależy od napięcia, które generuje ogniwo. Elektronarzędzia budowlane akumulatorowe występują w kilku wersjach. Najmocniejsze są te o napięciu 18-36V. Parametr ten jest jednak tylko jednym z czynników mającym wpływ na moc. Znaczenie mają także rodzaj silnika oraz przekładania. To właśnie te moduły w dużej mierze decydują o tym, czy dany przyrząd może stać się w pełni profesjonalnym akumulatorowym narzędziem warsztatowym.