Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

SIGMA

Sigma działa na rynku od 1964 roku i zajmuje się produkcją narzędzi dla glazurników. Urządzenia tej firmy zaprojektowane są z myślą o profesjonalistach. Włoski producent stara się dopasowywać swój asortyment zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Dbałość o jakość produktów zaowocowała stałym wzrostem wartości Sigmy oraz ekspansją na rynek międzynarodowy. 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów

Serwis i gwarancja, czyli jak zaufać marce Sigma


Wszystkie urządzenia i akcesoria firmy Sigma poddawane są wnikliwej kontroli jakości, a wszystkie przecinarki Sigma objęte są pięcioletnią gwarancją. Aby z niej skorzystać należy skontaktować się punktem sprzedaży, w którym dokonano zakupu. Transport do sprzedawcy należy przeprowadzić na swój koszt. Podstawą realizacji gwarancji jest natomiast faktura lub paragon. Ważne jest aby do reklamowanego produktu dołączyć kopię dowodu zakupu oraz opis występującej usterki. Mimo, że Sigma to mało znany w Polsce producent, jego produkty są najwyższej jakości i rzadko występują w nich usterki. SpecNarzedzia.pl znając renomę marki Sigma poleca zakup produktów tego producenta.


Firma wszelkie prace związane z projektowaniem swoich narzędzi przeprowadza za pomocą CAD, który stosowany jest powszechnie w inżynierii mechanicznej. Produkcja narzędzi przeprowadzana jest zgodnie z konkretnymi etapami, a wszelkie prototypy są testowane. Firma ta zajmuje się produkcją urządzeń na podstawie swoich patentów. Jednym z nich jest z pewnością innowacyjny i nowatorski system klick-klock. Przecinarka wyposażona w ten system może stać się praktycznym łamaczem, a wszystko to poprzez zmianę kierunku uchwytu jednym ruchem. Oszczędza to czas na zamianę narzędzia i energię operatora. Sigma stara się zagwarantować swoim klientom maksimum satysfakcji oraz najwyższą gwarancję jakości swojego sprzętu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
25 4568
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów