Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

SIGMA

Sigma działa na rynku od 1964 roku i zajmuje się produkcją narzędzi dla glazurników. Urządzenia tej firmy zaprojektowane są z myślą o profesjonalistach. Włoski producent stara się dopasowywać swój asortyment zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Dbałość o jakość produktów zaowocowała stałym wzrostem wartości Sigmy oraz ekspansją na rynek międzynarodowy. 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów

Serwis i gwarancja, czyli jak zaufać marce Sigma


Wszystkie urządzenia i akcesoria firmy Sigma poddawane są wnikliwej kontroli jakości, a wszystkie przecinarki Sigma objęte są pięcioletnią gwarancją. Aby z niej skorzystać należy skontaktować się punktem sprzedaży, w którym dokonano zakupu. Transport do sprzedawcy należy przeprowadzić na swój koszt. Podstawą realizacji gwarancji jest natomiast faktura lub paragon. Ważne jest aby do reklamowanego produktu dołączyć kopię dowodu zakupu oraz opis występującej usterki. Mimo, że Sigma to mało znany w Polsce producent, jego produkty są najwyższej jakości i rzadko występują w nich usterki. SpecNarzedzia.pl znając renomę marki Sigma poleca zakup produktów tego producenta.


Firma wszelkie prace związane z projektowaniem swoich narzędzi przeprowadza za pomocą CAD, który stosowany jest powszechnie w inżynierii mechanicznej. Produkcja narzędzi przeprowadzana jest zgodnie z konkretnymi etapami, a wszelkie prototypy są testowane. Firma ta zajmuje się produkcją urządzeń na podstawie swoich patentów. Jednym z nich jest z pewnością innowacyjny i nowatorski system klick-klock. Przecinarka wyposażona w ten system może stać się praktycznym łamaczem, a wszystko to poprzez zmianę kierunku uchwytu jednym ruchem. Oszczędza to czas na zamianę narzędzia i energię operatora. Sigma stara się zagwarantować swoim klientom maksimum satysfakcji oraz najwyższą gwarancję jakości swojego sprzętu.

OPIS GWARANCJI

Oferowanie przez nas produkty marki SIGMA są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Produkty marki SIGMA przeznaczone są zarówno do wykorzystania zawodowego (profesjonalnego) jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu produktu przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposobu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

  • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.
  • 24 miesiące - w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
  • 60 miesięcy - dotyczy wybranych produktów

SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - DOSTARCZENIE DO PUNKTU SPRZEDAŻY

Aby skorzystać z gwarancji producenta, należy zgłosić reklamację w punkcie sprzedaży

Dokument gwarancji stanowi faktura zakupu z określoną datą sprzedaży bądź paragon fiskalny

Reklamowany produkt należy dostarczyć swoim transportem, na swój koszt do punktu sprzedaży.

Do produktu należy dołączyć kopię dowódu zakupu wraz z opisem usterki.

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.

Gwarancja pokrywa wszystkie usterki fabryczne z wyjątkiem transportu i kosztów wysyłki.

Gwarancja producenta nie obejmuje w szczególności przypadków:

  • uszkodzeń powstałych w wyniku złego użytkowania
  • przeciążenia
  • użytkowanie niezgodne z instrukcją obsługi
  • normalnego zużycia urządzenia
  • napraw w nieautoryzowanych serwisachGwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
25 4568

Promocje

Przecinarki do glazury Sigma Mercedesem wśród urządzeń do cięcia płytek ceramicznych

W naszym asortymencie posiadamy głównie ręczne przecinarki do płytek, elektryczne urządzenia przeznaczone do zaokrąglania i fazowania glazury i terakoty oraz różnego rodzaju akcesoria. Chcąc trafić do jak największej ilości klientów ciągle rozszerzany ofertę tego producenta. Sigma produkuje także elektryczne i ręczne narzędzia do cięcia płytek dużego formatu o efektywnej długości cięcia nawet do 245 cm. Zainteresowani mogą także zaopatrzyć się w diamentowe ostrza do cięcia na sucho i na mokro. Włoska firma posiada w ofercie profesjonalny osprzęt glazurniczy taki jak diamentowe koronki, wiertła, tarcze turbo, krzyżyki, mieszadła, nakolanniki, wiadra glazurnicze, packi, uchwyty transportowe i gąbki. Wszystkie te akcesoria są najwyższej jakości.

Ręczne maszynki do płytek Sigma spełniają największe oczekiwania profesjonalnych użytkowników. Sprzęt tego producenta wyposażony jest w wiele systemów ułatwiających pracę z urządzeniem. Narzędzia pochodzące z dystrybucji włoskiego producenta są lekkie i łatwe w demontażu. Ich konstrukcja zawiera obrotowe ramię podpierające płytkę. Zapewnia to uzyskanie 45 stopni kąta cięcia. Sigma oferuje bogate wyposażenie swoich urządzeń. Dodatkowe udogodnienia przekładają się na cenę, lecz warto w nie zainwestować. Mniej wymagający glazurnicy mogą korzystać z uboższych wersji tych urządzeń. Każde z nich posiada jednak standardowy osprzęt, który zawarty jest we wszystkich profesjonalnych przecinarkach do glazury. Narzędzia tego producenta charakteryzują się solidnym wykonaniem, wytrzymałym łożyskiem prowadzącym, ergonomicznym uchwytem oraz specjalnym systemem zapewniającym szybką zmianę kąta cięcia o 10 stopni. Przecinarki Sigma wyposażone są w wąski łamacz, który umożliwia przecinanie płytek o niewielkiej powierzchni nawet do 2 cm kwadratowych. Użytkownicy chwalą sobie wykonanie narzędzi tej firmy. Często deklarują oni, że kto raz ich użyje – nigdy więcej nie będzie chciał skorzystać z produktów innych marek.

W naszym sklepie znajdą Państwo także przyłącze do szlifierki kątowej marki Sigma. Urządzenie to umożliwia fazowanie, zaokrąglanie i przecinanie płytek ceramicznych. Sigma 37A1 Jolly Edge przeznaczone jest do użytku profesjonalnego. Dzięki tej nakładce zwykła szlifierka kątowa staje się bardzo precyzyjną i wydajną elektryczną przecinarką do glazury. Za jej pomocą możliwe jest zaokrąglanie i fazowanie brzegów płytek. Narzędzie to pozwala także na przecinanie płytek z różnego rodzaju tworzyw. By przyłącze spełniło swoją funkcję należy jedynie dobrać odpowiednią tarczę o średnicy 125mm. Narzędzie wyposażono w odciąg pyłów, który działa na zasadzie odkurzacza. Urządzenie to sprawdza się zatem w sytuacji gdy chcemy ograniczyć ilość urządzeń potrzebnych do obróbki płytek ceramicznych.

Kółka tnące i diamentowe tarcze Sigma niezbędnym osprzętem

Na chwilę obecną SpecNarzedzia.pl w swojej ofercie posiada kółka tnące tego producenta. Gwarantują one precyzję cięcia. Dodatkowo kółka te są niezwykle wytrzymałe i niezawodne. Nasz sklep akcesoria te oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach.

Producent dostarcza na rynek diamentowe tarcze. Są one przeznaczone do użytku profesjonalnego i nie boją się nawet najtrudniejszych prac. Sigma określa przy nich precyzyjną instrukcję użytkowania tego produktu. Zabrania się powiększania otworów mocujących tarczę oraz zakładania jej niezgodnie ze strzałkami kierunku obrotów. Zwrócono także uwagę na bezpieczeństwo. Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia stanu tego podzespołu, gdyż uszkodzony powoduje zagrożenie. Istotne jest też zachowanie prostej linii cięcia. Zakleszczona tarcza może ulec pęknięciu i doprowadzić do wypadku.