Produkty producenta: AIRPRESS

Airpress działa na rynku od 1938 roku. Przez ten czas firma zdobyła zaufanie wielu klientów w Polsce i za granicą. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją różnego rodzaju urządzeń pneumatycznych. Najwyższe standardy jakości i obsługi stawiają Airpress w roli lidera rynku pneumatycznego na całym kontynencie.

Gama produktów Airpress jest bardzo zróżnicowana. W swojej ofercie posiada kompresory, pistolety lakiernicze, narzędzia i instalacje pneumatyczne, wiertarki kolumnowe czy mikrofiltry. Znaleźć tam można także narzędzia ręczne czy wyposażenie warsztatów. Asortyment tego producenta jest też niezwykle bogaty w akcesoria. Dostępne są m.in. szybkozłącza i wtyki. Klienci mogą się zapoznać z dokładną ofertą producenta poprzez dedykowane i aktualne katalogi dostępne na oficjalnej witrynie.

Marka Airpress, czyli co znajdziesz w ofercie sklepu internetowego SpecNarzedzia.pl

W sklepie SpecNarzedzia.pl posiadamy wiele narzędzi marki Airpress, gdyż jesteśmy jej autoryzowanym dilerem. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony w poszukiwaniu promocji i wyprzedaży sprzętów tej marki.

Wszelkie produkty tej firmy pochodzą z polskiej sieci dystrybucji. W razie jakichkolwiek problemów użytkownik może zadzwonić na infolinię lub skontaktować się bezpośrednio z producentem za pomocą formularza na oficjalnej stronie internetowej. Support porozumiewa się w wielu językach, co jest pomocne przy komunikacji nawet z innych krajów. Airpress w przypadku reklamacji stosuje gwarancję door to door. Przyznawana jest ona na 12 miesięcy w przypadku zawodowego zastosowania narzędzi lub na 24 miesiące w przypadku zakupu konsumenckiego. Tego typu gwarancja nie generuje dodatkowych kosztów i skraca czas na dostarczenie produktu do producenta.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć