Produkty producenta: KUBALA

Jednym z potentatów rynku w segmencie ręcznych narzędzi budowlanych w Polsce i za granicą jest nasza rodzima firma Kubala z Ustronia. Przez ponad 30 lat swojej działalności stała się ona synonimem dobrej jakości. Producent nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach, gdyż ciągle pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Na sukces tej marki mają wpływ nie tylko ludzie. Nowoczesny park maszynowy zapewnia precyzję wykonania wszystkich przyrządów, dzięki czemu każdy użytkownik doceni ich wysoką klasę. Nie tylko dokładność charakteryzuje narzędzia Kubala. Wykonano je z solidnych materiałów, które niemal gwarantują długą żywotność. Niegdyś ofertę tej firmy stanowiło tylko kilka pozycji, zaś obecnie jest ich blisko 500, a największą popularność zyskały systemy poziomowania, pace czy kielnie.

Narzędzia glazurnicze Kubala – oferta dopasowana do potrzeb

Podczas kafelkowania stosujemy różne przyrządy. W torbie z narzędziami glazurnika znajdziemy systemy poziomowania, pace czy krzyżyki dystansowe. Nie może w niej jednak zabraknąć wiadra glazurniczego Kubala. Posiadając je ominiemy problem związany z mieszaniem farby lub zaprawy. Do tej czynności przyda nam się też inny produkt. Mieszadła Kubala są dostosowane do różnego rodzaju robót. W ofercie tego producenta znajdują się modele przeznaczone bezpośrednio do zapraw murarskich, kleju, tynku czy gipsu.

W trakcie generalnych remontów przydatnym sprzętem okazuje się zdzierak do tynków Kubala. Umożliwia on szybkie usunięcie starych powłok, zaś jego konstrukcja sprawia, że mamy do czynienia z produktem o dużej trwałości. Asortyment firmy wywodzącej się z kraju nad Wisłą uzupełniają akcesoria malarskie takie jak pędzle lub wałki. Dzięki nim nałożenie farby na jakąkolwiek powierzchnię nie będzie stanowić problemu.

Kubala – sklep internetowy SpecNarzedzia.pl dystrybutorem niemal pełnej oferty

Asortyment polskiej spółki jest bardzo bogaty. My oczywiście znamy większość potrzeb naszych klientów, więc wybieramy tylko dobrej jakości produkty. W swojej ofercie posiadamy towary tej firmy, gdyż wpisują się w kanony naszego sklepu. Duża dostępność i różnorodność modeli to tylko niektóre z atutów tego producenta. Za jego wyborem stoi także klasa narzędzi. Warto w nie zainwestować, ponieważ korzystanie z nich jest bardzo wygodne, a żywotność na wysokim poziomie. Cennik Kubala również nie powinien odstraszać, gdyż w tym przypadku niska cena = wysoka jakość.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć