Produkty producenta: KNIPEX

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć jakiś fach w ręku. Niektórzy mają predyspozycje do bycia stolarzem, inni chcieliby zostać mechanikiem, a jeszcze inni hydraulikiem. Naprawa prostych prac w domu nie powinna nikogo przerażać. Założenie uszczelki w kranie, wymiana gniazdka czy skręcenie mebli powinno stanowić dziecinną igraszkę. Bardziej skomplikowane zadania to gratka dla profesjonalistów. Nie wymagajmy, by każdy z nas był biegły z mechaniki oraz prac budowlanych. Projekty inżynieryjne wymagają specjalistycznej wiedzy i zdolności, więc do ich wykonania nie wystarczą tylko chęci. Mimo różnego zakresu prac, wszystkich łączy jedno. Każdy z nas potrzebuje wysokiej jakości narzędzi. Niezależnie czy będzie to garaż, warsztat samochodowy czy przedsiębiorstwo produkcyjne, chcemy korzystać wysokiej klasy sprzętu. Jaki wybrać? Narzędzia Knipex sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie potrzebujemy przyrządów ręcznych do ściskania, chwytania, zagniatania końcówek lub cięcia.

Zestaw szczypiec Knipex Cobra, kombinerki Knipex, jak to powstaje?

Nowoczesne i wygodne w użytkowaniu szczypce do rur Knipex Cobra czy nożyce do cięcia kabli Knipex nie powstają z dnia na dzień. Ich produkcja przebiega wieloetapowo. Wszystko zaczyna się od koncepcji. Wizjonerskie projekty są kreślone komputerowo i poddawane symulacjom przy pomocy specjalistycznego oprogramowania. Po serii testów wykonuje się prototyp na drukarce 3D, który należy jeszcze obrobić, udoskonalić i wyfrezować. Tak przygotowany produkt jest gotowy do wykonania kilku zadań w ekstremalnych warunkach, by ostatecznie stwierdzić czy spełnia on gwarancję pełnej jakości.

Po niemieckiej marce możemy spodziewać się naprawdę wiele. Szczypce tnące boczne Knipex lub nożyce do cięcia kabli Knipex wykonano z wyjątkowo wytrzymałego materiału. Narzędzia tej firmy przeznaczone są głównie do profesjonalnego zastosowania, dlatego też muszą być niezawodne i trwałe. Konstruktorzy wiedzieli, że ich narzędzia będą pracować pod różnymi obciążeniami. Należało zatem określić z jakiego tworzywa je wykonać. Inżynierowie postawili na specjalnie dobrane stopy stali, które poddano procesowi walcowania. Obróbka termiczna ma swoje zalety. Dzięki niej metal staje się twardszy, bardziej odporny na obciążenia dynamiczne oraz mało podatny na pękanie przy użyciu wysokiego momentu obrotowego. Wszystkie te cechy sprawiają, że szczypce Knipex wyróżniają się na tle konkurencji.

Każdy produkt jest tak dobry, jak dobra jest użyta do jego produkcji technologia. Firma Knipex o tym wie i stale się rozwija wprowadzając innowacje w procesie produkcji. Niemiecki producent bazuje obecnie na istniejącym know-how, lecz stara się także samodzielnie wprowadzać nowinki technologiczne. Efektem pracy specjalistów są własnoręcznie wykonane komponenty produkcyjne oraz nowoczesne programy do sterowania i obsługi maszyn. Ciągłe udoskonalenie produktów nie byłoby możliwe bez bliskości wszystkich działów. Cały zakład znajduje się w jednym miejscu, co znacznie ułatwia komunikację między pracownikami, a także zarządzanie procesem produkcyjnym.

Szczypce Knipex w ofercie SpecNarzedzia.pl

Wyroby tego koncernu cieszą się dużą popularnością. Z powodzeniem mogą z nich korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby zajmujące się majsterkowaniem. Każdy znajdzie zatem narzędzie odpowiednie dla swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy naprawdę szeroką gamę produktów Knipex. Sklep internetowy SpecNarzedzia.pl dystrybuuje je na całą Polskę. Oferowane przez nas ceny szczypiec Knipex są konkurencyjne, a dodatkowo często prowadzimy akcje promocyjne. Charakteryzujemy się także szybką realizacją zamówień i profesjonalną obsługą.

Czy warto zainwestować w narzędzia Knipex? To produkty warte uwagi. Z ich pomocą wykonamy większość nawet bardzo skomplikowanych zadań. Posiadając ten sprzęt mamy także gwarancję, że będziemy z niego korzystać przez bardzo długi czas. Firma zza Odry na swoje zaufanie pracowała mnóstwo lat. Przez ten czas starała się sprostać ciągle rosnącym wymaganiom swoich klientów. Starania tej marki mają swój pozytywny efekt, dlatego też Knipex stał się jednym z najlepszych partnerów w dziedzinie szczypiec, którego motto stanowi „mniej znaczy więcej”.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć