Produkty producenta: METABO

Metabo zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej klasy narzędzi. Urządzenia tego przedsiębiorstwa stosowane są na całym świecie. Sprawdzają się one pod względem efektywności nawet w najcięższych warunkach. W opinii użytkowników są to urządzenia, na których można w pełni polegać i są jednymi z najlepszych. Firma jest obecnie międzynarodową marką, która prezentuje swoje wysokiej jakości produkty w sposób jak najbardziej rzetelny. Jest to obecnie lider rynku w branży urządzeń akumulatorowych.

Metabo – historia i początki

Firma Metabo powstała w 1923 roku za sprawą Albrechta Schnitzlera, który to zbudował pierwszą wiertarkę ręczną. Na przestrzeni lat marka ta ewoluowała i małymi krokami budowała swoją pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo cały czas prężnie się rozwija i na dzień dzisiejszy zatrudnia około 1900 pracowników. Obecnie firma współpracuje z wieloma spółkami i przedstawicielstwami. Dbają oni o to, aby rozwiązania technologiczne Metabo dotarły do jak największej ilości odbiorców.

Asortyment Marki Metabo

Metabo specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ukośnic, szlifierek kątowych, wiertarko-wkrętarek, wiertarek udarowych oraz młotowiertarek. pilarek i akumulatorów. W ofercie znajdują się także akcesoria służące do konserwacji i utrzymania w czystości nabytych narzędzi. Marka posiada w swoim asortymencie także zestawy narzędzi oraz urządzenia do obróbki drewna, a ich ceny są bardzo konkurencyjne.

Wizją firmy jest utworzenie bezprzewodowego placu budowy. Dotychczas Metabo zajmowało się głównie produkcją narzędzi przewodowych i pneumatycznych. Spółka ta jest liderem na rynku urządzeń akumulatorowych i stara się spełnić rosnące potrzeby profesjonalnych klientów. Ważne jest aby nowe rozwiązania stosowane w urządzeniach były jak najbardziej wydajne. W branży narzędziowej zalicza się tą markę do potentatów. Świadczy o tym ogromna liczba patentów i praw ochronnych. Firma zajmuje się produkcją ergonomicznych i solidnych urządzeń stosowanych w budownictwie, przemyśle i rzemiośle metalowym.

Sieć dilerska Metabo oraz serwis

Metabo posiada również szeroką sieć dystrybucji. Narzędzia tej firmy znajdują się w autoryzowanych sklepach oraz w internecie. Ten globalny koncern jest pewien jakości i trwałości swoich urządzeń. Okres gwarancyjny na nie jest zależny od przeznaczenia urządzenia. Każdy użytkownik kupujący urządzenie objęte programem „3 Years Warranty” ma jednak możliwość uzyskania trzyletniej gwarancji po rejestracji maszyny na stronie internetowej. Dodatkowym atutem tej firmy jest polski serwis. Działa on na zasadzie door to door. Ułatwia to wysyłkę uszkodzonego sprzętu bezpośrednio do serwisu i nie generuje z tego tytułu dodatkowych kosztów. Serwis w ramach programu „One Day Serwis” dla urządzeń objętych 3 letnią gwarancją, działa niezwykle sprawnie oddając naprawione bądź nowe urządzenie nawet już po 1 dniu.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć