Produkty producenta: SOPPEC

Każdy specjalista potrzebuje do pracy właściwych przyrządów. Niektóre z nich wykorzystamy jednak tylko w konkretnej branży. Przykładowo, sprzęt geodezyjny jest bardzo wyspecjalizowany i przeznaczony wyłącznie geodetom.farby do znakowania mają natomiast szersze zastosowanie. Korzystają z nich leśnicy, budowlańcy czy drogowcy. Choć tego typu produkt dostarcza na rynek wielu producentów, pozycję jednego z liderów osiągnęła firma Soppec. Powstała ona w 1962 roku i od tamtej pory zajmuje się produkcją wysokiej jakości towaru. Początkowo asortyment tej marki obejmował profesjonalne farby, lakiery oraz produkty do konserwacji drewna. Obecnie jest ona ukierunkowana do tworzenia akcesoriów geodezyjnych takich jak systemy znakowania.

Farba do znakowania drzew Soppec Strong Marker – najtrwalsza w asortymencie

Najpotężniejszą artylerię w ofercie firmy Soppec stanowi właśnie ta farba. Jest ona niezwykle trwała, gdyż na materiale utrzymuje się od 2 do 4 lat. Dzięki niej uda nam się wyznaczyć piesze szlaki, granice działek czy oznaczyć drzewa. Ze względu na odporność na warunki atmosferyczne, spray ten należy stosować przy długotrwałych projektach, gdzie oznaczenie musi być widoczne przez długi czas. Tego typu produkt nie jest fluorescencyjny, lecz zapewnia dobre pokrycie każdej powierzchni.

Sprawdzony asortyment i niskie ceny w SpecNarzedzia.pl

Poszukiwanie dobrych sprayów Soppec powinno rozpocząć się w sklepie geodezyjnym. Teraz nie trzeba go szukać, wystarczy wejść na naszą stronę, by znaleźć interesujący nas produkt. Posiadamy szeroki asortyment farb, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Ich dostępność jest często na wysokim poziomie, dlatego też wysyłki realizujemy najszybciej jak to tylko możliwe. Dodatkowo oferujemy niskie ceny i wysoką jakość obsługi. Dokonując zakupu w pakietach dajemy też możliwość wskazania konkretnych kolorów. Wystarczy, że w wiadomości do sprzedającego zostanie umieszczona konkretna informacja, my weźmiemy ją pod uwagę. Wybierając farby Soppec mamy pewność, że spełnią one nasze oczekiwania.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć