Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

KRUZER

Jedną z bardziej znanych polskich firm o międzynarodowym zasięgu jest oczywiście Kruzer. Wielu ludzi uważa, że marka ta pochodzi z Azji, więc jej produkty będą cechować się wysokim poziomem awaryjności. W żadnym wypadku nie jest to prawda. Owszem, sprzęt tej firmy składany jest w Chinach, lecz większość podzespołów pochodzi z japońskiej dystrybucji, która cieszy się nieposzlakowaną opinią. Dzięki takiej kombinacji urządzenia tej firmy cieszą się wysoką jakością, a także atrakcyjną ceną. Skąd mamy pewność, że poszczególne moduły są niezawodne i solidne? Widzieliśmy je na własne oczy. Wszystkie komponenty robią naprawdę dobre wrażenie. Jedną z przesłanek, że mamy do czynienia z wysokiej klasy maszynami, stanowiła ich waga. Z doświadczenia wiemy, że była ona adekwatna do poszczególnych parametrów opisanych w specyfikacji. Długoletnia praktyka nauczyła nasz sklep jak rozpoznać dobry sprzęt, więc z pełną świadomością możemy uznać, że produkty tej firmy sprawdzą się u niejednego użytkownika. Oferta tej firmy nie jest szczególnie bogata, lecz wysoce wyspecjalizowana. Marka ta zajmuje się przede wszystkim sprzedażą agregatów prądotwórczych, myjek ciśnieniowych oraz motopomp.

Koniecznie sprawdź nasze poradniki: JAKI AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY WYBRAĆ?  AGREGATY KRUZER

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów

Spalinowe motopompy do wody Kruzer jedynym słusznym orężem w walce z podtopieniem


Obfite deszcze to znak rozpoznawczy późnej jesieni. Wiosna cechuje się natomiast roztopami wód gruntowych. Co łączy opady i topniejący śnieg? Być może wyglądają one niewinnie, lecz lubią czasem nieświadomie zniszczyć sporą część naszego dobytku zalewając piwnice, garaże czy place budowy. Wiąże się to z ogromnymi stratami materialnymi i koniecznością nieplanowanych wydatków na nowe wyposażenie. Nagromadzonej wody trzeba jednak jakoś się pozbyć. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji staje się motopompa. Czy służyć może ona tylko do usuwania szkód związanych z żywiołem? Na szczęście nie, to narzędzie stosuje się często w gospodarstwach rolnych do nawadniania dużych połaci pól uprawnych oraz łąk.


Co to jest za sprzęt i do czego służy? Nie bez przyczyny z wyglądu przypomina on agregat prądotwórczy. Jest to bowiem właśnie generator wyposażony w pompę wody oraz napęd. Znajduje on często zastosowanie w gospodarstwach domowych i na budowach, a naprawdę potężne i ogromne maszyny stanowią wyposażenie służb porządku publicznego takich jak straż pożarna.


Dlaczego warto zainwestować w SPALINOWE MOTOPOMPY DO WODY KRUZER? Są one wysoce wydajne, a ich napędy znane są ze swojej niezawodności. Jak sprawa się ma z wydajnością tych maszyn? Niektóre modele potrafią przepompować 500 litrów w ciągu minuty, a te lepsze nawet 1400 l. Jakie mocne strony posiada tego typu sprzęt? Zbudowany on został z aluminiowego korpusu zabezpieczonego przed korozją. Dzięki temu konstrukcja całej maszyny jest bardzo trwała i nie wymaga specjalnej konserwacji. Dodatkowo wyposażono je w wytrzymałe stalowe turbiny, gwarantujące cichą i spokojną pracę. O dłuższą trwałość dba także specjalne zabezpieczenie, które zapobiega cofaniu się wody. Tego typu urządzenie jest też bardzo dobrze wyciszone. Budowniczowie stanęli na wysokości zadania i możliwie jak najlepiej zredukował wydobywające się z niego hałasy mechaniczne. Wskutek tego narzędzie nie wydaje uciążliwych dźwięków o wysokim natężeniu i może pracować ono bez przeszkód w bliskości osób trzecich.


Kruzer to nie tylko polski sklep.


Kruzer to uznana marka na rynku europejskim. Swoje produkty sprzedaje za naszą zachodnią granicą w Niemczech, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Sporym zaufaniem cieszy się też w krajach skandynawskich oraz Finlandii. Czy firma ta znana jest gdzieś jeszcze? Wśród czeskich i słowackich klientów panuje przekonanie, że to solidny firma dostarczająca na rynek bardzo dobrej jakości maszyny. Można więc mu śmiało zaufać, gdyż stawia on sobie za nadrzędny cel zadowolenie bardzo wymagających użytkowników. Również na polskich forach internetowych urządzenia pochodzące ze stajni Kruzera zbierają same pochlebne opinie. Konsumenci podkreślają trwałość i niezawodność tych narzędzi, nie zapominając przy okazji o bardzo przystępnych cenach.

OPIS GWARANCJI

Jak wygląda serwis tej firmy? Idąc z duchem czasu stosuje on gwarancję na zasadzie door-to-door. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż w przypadku awarii urządzenia użytkownik musi jedynie poinformować importera o zaistniałej usterce, a on na swój koszt wyśle kuriera po wadliwy towar. Nie wiąże się to z żadnymi wydatkami, a także skraca czas oczekiwania na powrót naprawionej maszyny. Ile natomiast trwa okres gwarancyjny? Wszystko zależy od przeznaczenia danego narzędzia. Jeśli będzie ono używane w domu przez zwykłego konsumenta wynosi on 24 miesiące, zaś w przypadku zastosowania profesjonalnego lub porównywalnego z zawodowym skraca się ten czas do roku.

Oferowanie przez nas produkty marki KRUZER są oryginalne, fabrycznie nowe, pozbawione wad i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Elektronarzędzia marki KRUZER przeznaczone są zarówno do wykorzystania zawodowego (profesjonalnego) jak też do wykorzystania konsumenckiego.

CZAS TRWANIA GWARANCJI PRODUCENTA

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.
Czas trwania uzależniony jest ściśle od sposóbu wykorzystania urządzenia i przedstawia się następująco:

  • 12 miesięcy - w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym.
  • 24 miesiące - w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.

SPOSÓB REALIZACJI GWARANCJI - DOOR TO DOOR

Gwarancja jest świadczona w systemie "Door to Door".

Jest to najwygodniejszy sposób realizacji usługi gwarancyjnej na rynku. Polega na odebraniu reklamowanego narzędzia kurierem, bezpośrednio od Państwa i dostarczeniu go do serwisu. Bez żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych, w przypadku uznanej reklamacji. Data odbioru uzgadniania jest w dogodnym dla Państwa terminie bezpośrednio z firmą kurierską. Po wykonanej usłudze naprawy, urządzenie jest odsyłane bezpośrednio w miejsce z którego zostało nadane. Dzięki temu, nie ma potrzeby tracenia czasu na dostarczanie reklamowanego produktu do siedziby sprzedawcy oraz skraca się do minimum czas powrotu narzędzia do Państwa.


Podmiotem świadczącym usługi gwarancyjne jest:

Open Invest
Tatarakowa 11
51-516 Wrocław
Telefon : 531 026 666


Aby zgłosić naprawę gwarancyjną należy skontaktować się telefonicznie z firmą Kruzer pod numerem 531 026 666, w celu umówienia odbioru reklamowanego urządzenia przez kuriera.

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Gwarancja obejmuje wady materiałowe, błędy montażowe oraz konstrukcyjne produktu.


Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi.

Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący mają informacje zawarte w karcie gwarancyjnej producenta, dołączonej do produktu.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
29 4495

Promocje

Jednofazowe agregaty Kruzer do domu i na budowę w naszym sklepie!

Co należy zrobić, gdy chcemy zasilić jakieś urządzenie, a w pobliżu nie ma żadnego źródła prądu? Brak dostępu do sieci to dość powszechna sprawa na placach budowy lub podczas prac w lesie. Jak to mówią, do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja i większości czynności po prostu nie chce wykonywać ręcznie. Elektryka to pokłosie rozwoju technologicznego, więc jej brak jest niezwykle odczuwalny. Co zatem zrobić jeśli nastąpi awaria, a czas nas goni? Rozwiązaniem tego problemu okazuje się jednofazowy agregat prądotwórczy Kruzer. Jego napęd stanowi silnik spalinowy o miedzianym uzwojeniu, który do właściwej pracy potrzebuje benzyny bezołowiowej. Sprzęt ten przeznaczony jest do zasilania urządzeń o napięciu 230V, takich jak telewizory LCD, laptopy czy wieże stereo.

Tego typu narzędzia można podzielić na podstawie rodzaju ich rozruchu. I tak wyróżniamy tutaj agregaty z rozruchem ręcznym i elektrycznym. Większość z nich wyposażono w specjalne systemy ułatwiające pracę. Kondensator zastąpił natomiast system napięcia AVR, dzięki któremu do urządzenia możemy podłączyć nie tylko typowe odbiorniki takie jak telewizor czy radio, ale także przyrządy niewymagające wysokiej jakości napięcia. Czym jeszcze charakteryzują się te maszyny? Dużym ich plusem jest czujnik przeciążeniowy oraz ciśnienia oleju. W skutek tego nasz produkt możemy mieć pod ciągłą kontrolą i na bieżąco go serwisować. Co jest równie ciekawym rozwiązaniem? Generatory prądu Kruzer pozwalają każdemu użytkownikowi zaoszczędzić pieniądze. Ich konstrukcja sprawia, że zużycie paliwa jest niższe o ok. 15% w porównaniu do konkurencji, a sam silnik generuje mniej spalin i hałasu. Dzięki temu praca w pobliżu tego elektronarzędzia stwarza większy komfort oraz ogranicza ilość trujących gazów wydobywających się do atmosfery. Jaką moc mogą generować te maszyny? Waha się ona od 2 do 6kW, więc prawdopodobnie zaspokoi większość bardzo wymagających klientów. Zauważmy w tym momencie, że napędy tej firmy są to ich własne produkcje wzorowane na wysokiej klasy motorach japońskich.

Trójfazowy agregat prądotwórczy Kruzer idealnym wyborem podczas ekstremalnych sytuacji

Do czego one służą? Zajmują się zasilaniem odbiorników, które do właściwej pracy potrzebują napięcia rzędu 400V, czyli tak zwanej siły. Jakie to przyrządy? Zalicza się do nich kompresory, narzędzia przemysłowe czy pompy wysokociśnieniowe i urządzenia służące do przeprowadzania remontów dróg. Z reguły potrzebują one dobrej jakości prądu do rozwinięcia pełni swoich możliwości. Jaki silnik zamontowano w tych maszynach? Identycznie jak w ich jednofazowych bliźniaczkach zastosowano czterosuwowy benzynowy motor. Oba te rodzaje generatorów są bardzo podobne i posiadają zbliżone funkcje. Również w tym wypadku mamy do czynienia z rozruchem ręcznym lub elektrycznym, systemem cyfrowej stabilizacji napięcia AVR, regulacją częstotliwości czy czujnikiem przeciążeniowym. Ich moc także jest podobna. Co jednak warto wiedzieć o narzędziach trójfazowych? Trójfazowy agregat prądotwórczy Kruzer do domu jednorodzinnego to bardzo dobry wybór jeśli mamy zamiar zasilać energią elektryczną całą posiadłość. Nie warto jednak go kupować „na zapas”, gdyż na jednej fazie można wykorzystać tylko 1/3 mocy. Aby w pełni rozwinął swoje skrzydła wszystkie odbiorniki trzeba podłączyć pod gniazdo trójfazowe. Tego typu sprzęt jest bardzo ciężki. Transportowanie go może być kłopotliwe, lecz zawsze zaopatrzyć się można w specjalne uchwyty lub kółka.

Co jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tego typu elektronarzędziach? Innowacją okazuje się tutaj system Professional Ultra Line. Dlaczego warto zainwestować w urządzenie z tą funkcją? Działa ono bardzo ekologicznie i jest alternatywą dla tradycyjnego wytwarzania energii. Mechanizm ten jest bardzo inteligentny. Samodzielnie określa czy agregat w danej chwili używa swojej mocy, czy też nie. W przypadku gdy nie jest ona pobierana silnik przechodzi w stan „uśpienia” i jego prędkość obrotowa maleje. Dzięki temu zmniejsza się poziom hałasu i zużycie paliwa. Co zatem zrobić jeśli do urządzenia podłączymy jakiś elektryczny odbiornik? Narzędzie w takiej sytuacji natychmiastowo się przebudzi i udostępni pełnię swojego potencjału.

Generator prądu – jaki wybrać by spełnił nasze oczekiwania?

Nie jest to do końca takie proste. Niemal wszystkie elektryczne urządzenia w domu posiadają tak zwaną tabliczkę znamionową, na której zapisano pobór ich mocy. To bardzo ważna wskazówka podczas przeszukiwania oferty w celu znalezienia odpowiedniego modelu. Czy jednak wystarczy zsumować moc tych przyrządów? Warto zapamiętać, że większość z nich do rozruchu potrzebuje nieco większej ilości prądu niż określono w specyfikacji, więc na prostym dodawaniu nasza praca się nie kończy. Wyróżniamy dwa typy sprzętów. Odbiorniki rezystencjalne to typowe żarówki czy grzejniki. Dla nich przelicznik mocy trzeba pomnożyć przez około 1,2. Podobnie jest w przypadku urządzeń nielinowych, czyli świetlówek czy komputerów i domowego wyposażenia RTV. Co się jednak dzieje gdy mamy do czynienia z odbiornikami indukcyjnymi takimi jak lodówka, pralka czy wiertarka? Posiadają one silnik elektryczny, który do uruchomienia się potrzebuje ogromnej ilości energii. Zapotrzebowanie na nią może być co najmniej dwukrotnie, a czasem nawet dziewięciokrotnie większe niż podczas pracy stałej. W takim wypadku mały agregat prądotwórczy, choć teoretycznie spełniałby swoje zadanie, w praktyce okazałby się niewydajny.

Myjki wysokociśnieniowe Kruzer niezbędnym wyposażeniem każdego perfekcjonisty

W ogrodzie wykonuje się mnóstwo czynności. Nie wystarczy jedynie na bieżąco kosić trawnik i podlewać kwiaty. Dbając o porządek wokół posiadłości należy również zwrócić uwagę na inne rzucające się w oczy akcenty. Pielęgnacji wymaga nie tylko otaczająca nas przyroda, ale także elewacja domu, schody czy podjazd. Podczas eksploatacji często się one brudzą i przestają wyglądać widowiskowo. Wszystkie one muszą jednak lśnić, by robiły pozytywne wrażenie na nas samych, a także osobach szukających inspiracji do zagospodarowania własnej przestrzeni. Jak zatem nadać im gustowny szyk i oślepiający blask? Zwykła zmiotka i mokra szmatka to za mało. Do naprawdę trudnych prac potrzeba ciężkiej artylerii. Czego więc użyć? Z pomocą przychodzi w takim wypadku myjka ciśnieniowa Kruzer.

Dlaczego te urządzenia są tak praktyczne? Usprawniają one czyszczenie bardzo mocnych zabrudzeń, gdyż „wyrzucają” wodę z bardzo wysokim ciśnieniem. Tego typu narzędzia są bardziej wydajne od węży ogrodowych, więc do wykonania tych samych czynności wykorzystuje się mniejszą ilość wody oraz płynu myjącego. Gdzie się one sprawdzają? Głównie w gospodarstwach domowych, niewielkich myjniach samochodowych, warsztatach czy garażach. Niezwykle mocne modele dedykowane są zaś do gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw przemysłowych. W jakim celu można zatem wykorzystać te narzędzia? Na pewno można mieć z nich pożytek podczas mycia pojazdów, wyposażenia ogrodniczego oraz balkonów czy tarasów. Użyć ich można również do usuwania błota, mchu lub gliny z kostki brukowej albo kamiennych ogrodzeń.

Elektryczne myjki wysokociśnieniowe Kruzer – ogrom jakości zamknięty w niewielkiej obudowie

Dlaczego produkty tej marki są szczególnie polecane? To niezawodny sprzęt wysokiej jakości dla wszystkich, którzy cenią sobie estetykę. Elektryczne myjki wysokociśnieniowe Kruzer posiadają silnik o uzwojeniu wykonanym z miedzi, który zapewnia bezawaryjną i długotrwałą pracę. Na uwagę zasługują też pompy zamontowane w tych urządzeniach. Są one wyposażone w 3-osiowe hartowane tłoki gwarantujące wysoką sprawność i wydajność. Materiały służące do ich produkcji zabezpieczono przed korozją, dlatego nie wymagają częstego serwisowania. Co jeszcze charakteryzuje modele z oferty tej marki? Wszystkie zawierają zawór bezpieczeństwa przy niskim ciśnieniu wody. Sprzęty tego typu posiadają także bardzo przydatną funkcję Total Auto-Stop. Polega ona na samoczynnym wyłączeniu narzędzia po zwolnieniu przycisku pistoletu. Dzięki temu oszczędzamy wodę i prąd, więc system ten dba nie tylko o jak najmniejsze zużycie energii, ale także pośrednio o zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Istotnym elementem wyposażenia tego przyrządu jest też samo-powrotny wyłącznik termiczny, który automatycznie wyłącza urządzenie chroniąc je przed przegrzaniem.

Każda z maszyn tego typu wytwarza ciśnienie w przedziale od 110 do 150 barów. Są to bardzo wysokie wartości, które umożliwiają przeprowadzanie nawet bardzo ciężkich prac. Przy zakupie tego sprzętu warto zwrócić uwagę na jego maksymalny przepływ wody. Kruzer zróżnicował ten parametr w zależności od modelu i zawiera się on w granicach 390-450 l/h. Obie te cechy zależą jednak od mocy. Narzędzia do zastosowań typowo konsumenckich posiadają 1400W, zaś te profesjonalne 2200W. Urządzenia tego typu dysponują wężami o długości 5m, które dodatkowo zakończone są szybkozłączem. Dzięki regulowanej dyszy mamy tez możliwość optymalizacji strumienia wody w zależności od wykonywanych prac bez konieczności wymieniania końcówek. To rozwiązanie poprawia komfort pracy oraz przyspiesza jej czas. Za ochronę konkretnych podzespołów przed zabrudzeniami dba specjalny filtr wody, a przetyczka do czyszczenia dysz wpływa na ich funkcjonalność. Tego typu sprzęt z reguły waży około 10 kg, więc jego transport mógłby być problematyczny. Firma ta jednak zadbała i o to montując w swoich profesjonalnych myjkach ciśnieniowych praktyczne kółka. Na masę tej maszyny wpływa w znacznym stopniu jej korpus. Zbudowany on jest jednak ze stosunkowo lekkich i niesamowicie wytrzymałych materiałów, co sprawia, że z urządzenia można korzystać nawet w trudnych warunkach. Czy warto więc kupić taki produkt? Z pewnością można go polecić każdemu, gdyż stanowi on bardzo użyteczny element wyposażenia wielu domów czy warsztatów.