Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów

Lista produktów producenta: 

KUBALA

Jednym z potentatów rynku w segmencie ręcznych narzędzi budowlanych w Polsce i za granicą jest nasza rodzima firma Kubala z Ustronia. Przez ponad 30 lat swojej działalności stała się ona synonimem dobrej jakości. Producent nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach, gdyż ciągle pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Na sukces tej marki mają wpływ nie tylko ludzie. Nowoczesny park maszynowy zapewnia precyzję wykonania wszystkich przyrządów, dzięki czemu każdy użytkownik doceni ich wysoką klasę. Nie tylko dokładność charakteryzuje narzędzia Kubala. Wykonano je z solidnych materiałów, które niemal gwarantują długą żywotność. Niegdyś ofertę tej firmy stanowiło tylko kilka pozycji, zaś obecnie jest ich blisko 500, a największą popularność zyskały systemy poziomowania, pace czy kielnie.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 340 elementów

Narzędzia glazurnicze Kubala – oferta dopasowana do potrzeb


Podczas kafelkowania stosujemy różne przyrządy. W torbie z narzędziami glazurnika znajdziemy systemy poziomowania, pace czy krzyżyki dystansowe. Nie może w niej jednak zabraknąć wiadra glazurniczego Kubala. Posiadając je ominiemy problem związany z mieszaniem farby lub zaprawy. Do tej czynności przyda nam się też inny produkt. Mieszadła Kubala są dostosowane do różnego rodzaju robót. W ofercie tego producenta znajdują się modele przeznaczone bezpośrednio do zapraw murarskich, kleju, tynku czy gipsu.


W trakcie generalnych remontów przydatnym sprzętem okazuje się zdzierak do tynków Kubala. Umożliwia on szybkie usunięcie starych powłok, zaś jego konstrukcja sprawia, że mamy do czynienia z produktem o dużej trwałości. Asortyment firmy wywodzącej się z kraju nad Wisłą uzupełniają akcesoria malarskie takie jak pędzle lub wałki. Dzięki nim nałożenie farby na jakąkolwiek powierzchnię nie będzie stanowić problemu.


Kubala – sklep internetowy SpecNarzedzia.pl dystrybutorem niemal pełnej oferty


Asortyment polskiej spółki jest bardzo bogaty. My oczywiście znamy większość potrzeb naszych klientów, więc wybieramy tylko dobrej jakości produkty. W swojej ofercie posiadamy towary tej firmy, gdyż wpisują się w kanony naszego sklepu. Duża dostępność i różnorodność modeli to tylko niektóre z atutów tego producenta. Za jego wyborem stoi także klasa narzędzi. Warto w nie zainwestować, ponieważ korzystanie z nich jest bardzo wygodne, a żywotność na wysokim poziomie. Cennik Kubala również nie powinien odstraszać, gdyż w tym przypadku niska cena = wysoka jakość.

gwarancjap1224

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 206

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

System poziomowania płytek Kubala do prac glazurniczych

Ten produkt zyskał spore uznanie wśród fachowców i cieszy się dużym zainteresowaniem. Kliny i klipsy Kubala spełniają swoją rolę podczas układania płytek. Zestaw ten skonfigurowano pod kątem oczekiwań glazurników. W ofercie tej firmy znajdziemy system poziomowania 1mm, 2mm oraz 3mm. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie dobrać szerokość fugi względem wielkości kafelków. Ten produkt ma też inną zaletę. Dzięki niej możemy układać płytki o grubości od 3 do 16mm. Korzystanie z tego systemu skraca również czas pracy oraz większa jej dokładność, natomiast do montażu nie potrzebujemy żadnego osprzętu. W nawiązaniu do tego produktu warto zaznaczyć, że Kubala smart level to nic innego jak Perfectlevel PRO.

Paca nierdzewna Kubala, z tworzywa sztucznego, do kleju czy do styropianu?

Tego typu przyrząd swoją użyteczność przejawia podczas prac budowlanych oraz glazurniczych. Ten niezbędny przy wykończeniówce sprzęt zapewnia równomierne rozprowadzenie kleju lub zaprawy. Z jego pomocą przygotowanie podłoża nie będzie nikomu sprawiać większych kłopotów. To samo tyczy się czynności wykonywanych tuż po klejeniu. Paca do fugowania Kubala przyda się do skutecznego wykonania ostatniego etapu kafelkowania. Czyszczenie powierzchni też nie powinno stanowić problemu. Służy do tego model z gąbką, która świetnie odprowadza wodę i jest niezastąpiony w każdym zestawie glazurniczym Kubala.

Kielnia Kubala do prac murarsko-tynkarskich i wykończeniowych

Otwierając katalog Kubala znajdziemy segment przeznaczony wyłącznie kielniom. Ich przeznaczenie jest bardzo zróżnicowane. Przeglądając każdą stronę naszym oczom ukaże się cała gama modeli. Jeśli potrzebujemy narzędzi ręcznych do rozprowadzania zaprawy murarskiej na budowie, w ofercie polskiej firmy powinniśmy na nie trafić. Duży asortyment kielni murarskich, trapezowych czy sztukatorskich sprawi, że każdą pracę wykonamy przy pomocy odpowiedniego przyrządu.