Produkty producenta: CMT

Prace stolarskie wymagają ogromnej precyzji. Uzyskanie jej nie jest proste. Można to zrobić tylko przy użyciu dobrej jakości przyrządów. Tworzenie ram do obrazów, wyrafinowanych wzorów czy docinanie elementów jest zadaniem dla specjalistycznego sprzętu. Biorąc do ręki katalog CMT Orange Tools jest duża szansa, że go znajdziemy. Marka ta powstała we Włoszech w 1962 roku i przez wszystkie lata działalności wypracowała sobie pozycję lidera rynku narzędzi do obróbki drewna. Są one wysokiej klasy, gdyż ich produkcja jest od początku do końca zaplanowana. Osiągnięcie tego efektu odbywa się poprzez stworzenie projektu, dobraniu odpowiednich surowców, stosowania nowoczesnej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu. Firma ta znana jest głównie ze swoich frezarek, frezówpił oraz akcesoriów pomiarowych.

Tarcze CMT do drewna i aluminium

CMT Tools specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tarcz. Producent ten dostarcza na rynek m.in. piły tarczowe do płyty wiórowej, paneli, sklejki, drewna lub aluminium. Powstały one w wyniku wielu rozmów z klientami. To właśnie spostrzeżenia użytkowników utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że do obróbki płyty wiórowej najlepszą opcją będzie tarcza CMT z zębami z nanowęglika wraz z podcinakiem diamentowym, który jest zdecydowanie trwalszy od podcinaków HM. Rozwiązanie to sprawia, że unikamy przestojów w pracy związanych z wymianą osprzętu.

Co jeszcze charakteryzuje produkty włoskiego producenta? Tarcze do drewna CMT zachowują wysoką jakość cięcia, a stosunek pomiędzy ich ceną, a konkurencją wychodzi zdecydowanie lepszy. Warto także zwrócić uwagę na parametry techniczne pił. W katalogu CMT znajdziemy modele z negatywnym kątem zęba przeznaczone m.in. do ukośnic lub zagłębiarek, z zębem pod kątem prostym do aluminium oraz z kątem dodatnim. Oferta tej firmy obejmuje również różne rozmiary tarcz. Dzięki takiej różnorodności asortymentu klienci mają możliwość wyboru produktu spełniającego ich oczekiwania. Z łatwością uda im się znaleźć osprzęt w zależności od przeznaczenia.

Jakie narzędzia CMT znajdziemy w ofercie?

Asortyment tego producenta obejmuje różne akcesoria pomiarowe. Jednym z bardziej popularnych przyrządów jest kątomierz CMT. Poziomica elektroniczna pozwala zachować wysoką dokładność pomiaru, gdyż zakres błędu wynosi w tym przypadku zaledwie 0,05 stopnia. Do ustawiania kąta nachylenia piły nieodzowny okazuje się natomiast cyfrowy wskaźnik CMT DAG-001. Dzięki niemu właściwe wyregulowanie tarczy będzie niezwykle łatwe. Oferta tej firmy obejmuje także wilgotnościomierze oraz mierniki wysokości.

Sklep internetowy SpecNarzedzia.pl od długiego czasu zajmuje się dystrybucją marki CMT. Posiadamy w ofercie wiele produktów, lecz cały czas dążymy do tego, by na naszej stronie zagościł pełen asortyment tej firmy. Jeśli jakiegoś towaru nie mamy wystawionego, warto się z nami skontaktować. Istnieje możliwość sprowadzenia konkretnej piły czy frezu na zamówienie, a realizacja takiej transakcji wyniesie tylko kilka dni. Przyrządy CMT ITA Tools to synonim dobrej jakości, a oferowane ceny nie odzwierciadlają ich jakości.

Less

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć